Slúchadlá AirPods Pro boli predstavené len 2 dni dozadu a už dnes sú v predaji. Ľudia sa sami seba pýtajú veľa otázok, na ktoré nevedia nájsť odpoveď. Presne z tohto dôvodu vzniklo na YouTube video od Jana Brezinu, ktorý túto problematiku rieši.

Otázky a odpovede ohľadom nových slúchadiel AirPods Pro v podaní Jana Brezinu.

Či už si plánujete kúpiť nové slúchadlá Apple AirPods Pro alebo nie, pravdepodobne vás tento produkt zaujal. Prišiel s úplne novým dizajnom ako aj technológiami, ktoré stoja za vyskúšanie. Novinka neprekvapila ale iba samotnými technológiami.

Zariadenie je dosť drahé. V USA štartuje na čiastke 249$ zatiaľ čo u nás to bude ešte viac a to až 279€. Jan Brezina sa často vyjadruje k najrôznejším témam týkajúcich sa Applu na svojom YouTube kanáli. Len nedávno hovoril o fotoaparáte v iPhone 11 Pro, nakoľko jeho profesiou je práve fotografovanie. Dnes sa rozhodol vydať video, ktoré sa týka práve nových slúchadiel, o ktorých ľudia veľa nevedia.

Pozrite sa na to ako odpovedá asi na najčastejšie otázky, ktoré si mnohí v súvislosti s AirPods Pro pokladajú. Ako sa vám tento produkt páči? Pôjdete do neho alebo si radšej kúpite úplne iný produkt prípadne “obyčajné” AirPods? Svoje postrehy a názory nám napíšte do komentára.

Apple predstavil AirPods Pro, cena je šialene vysoko. Prečítajte si viac. - svetapple.sk
Otázky a odpovede ohľadom nových slúchadiel AirPods Pro v podaní Jana Brezinu.
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here