Dostupnosť hernej konzoly PlayStation 5 bola pred pár mesiacmi prakticky rovnaká, ako dostupnosť iPhonu 14 Pro alebo iPhonu 14 Pro Max. Tieto zariadenia sa síce dali kúpiť aj na našom trhu, no skladom ich mal iba málokto a keď sa niekde objavili, vždy boli šialene drahé. Situácia sa ale našťastie postupne upokojila.

Zatiaľ čo niekoľko mesiacov dozadu stálo klasické PlayStation 5 s Blue-Ray mechanikou pokojne aj cez 700 €, dnes túto konzolu zoženiete omnoho lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz zobrazíte ponuky, kde štartuje už na sume 576 €, čo je z nášho pohľadu veľmi výhodné. Koniec koncov, samotné Sony prednedávnom PS5 zdražovalo, pričom bežnú predajnú cenu za drahšiu verziu stanovilo na 549 €. Aktuálne slovenské ponuky sú teda veľmi blízko.

A pokiaľ by vám stačila aj dostupnejšia digitálna verzia konzoly bez Blue-Ray mechaniky, ušetriť môžete ešte viac. Táto konzola sa aktuálne predáva len za 525 €, čo si môžete overiť tu. Z osobnej skúsenosti vám ale radíme, aby ste tých 51 € radšej investovali do drahšej verzie. Spustíte na nej aj hry, ktoré už mohol niekto prejsť pred vami, takže na tituloch výrazne ušetríte. Navyše s konzolou nebudete mať taký problém pri ďalšom predaji.

Posuňte svoje hranie vďaka PlayStation VR2 no virtuálnej reality. Je to zážitok

PlayStation VR2
Zdroj: Blog PlayStation

A pokiaľ chcete posunúť svoj herný zážitok na úplne novú úroveň, odporúčame vám vyskúšať si herný set virtuálnej reality PlayStation VR2. Ide o relatívnu novinku, ktorú si na Slovensku môžete kúpiť od 635 €, pričom okrem hardvérových produktov získate aj digitálnu verziu hry Horizon Call of the Mountain, ktorú si budete môcť stiahnuť z PlayStation Store.

Celý set PlayStation VR2 obsahuje unikátnu nahlavnú súpravu, stereofónne slúchadlá a ovládače PlayStation VR2 Sense (pravý a ľavý). Tak čo, idete do toho?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  MS Office aj Windows kúpite po novom roku vo veľkých zľavách: Máme aj zľavové kódy
Môže ťa zaujímať
- Reklama -