Pokiaľ patríte medzi hráčov a chcete si zaobstarať najmodernejšiu hernú konzolu súčasnosti, máme pre vás ponuku, ktorá sa neodmieta. Úplne nové PlayStation 5 Slim, ktoré prišlo na trh len pred niekoľkými mesiacmi si teraz môžete kúpiť za extrémne výhodnú cenu. Bola by to obrovská škoda premeškať.

PlayStation 5 Slim si zachovalo podobný dizajn, ako predošlá verzia konzoly. Rozdiel je však v tom, že jeho rozmery sa podarilo zredukovať až o 30 % a navyše tu pribudlo aj vylepšenie, v rámci ktorého si môžete pripojiť alebo odpojiť Blu-Ray mechaniku. To vás, ale úplne trápiť nemusí, nakoľko v rámci dnešnej ponuky zoženiete verziu konzoly spolu s ňou. A vôbec za ňu pri tom nezaplatíte veľa.

Zatiaľ čo spoločnosť Sony si koncom minulého roka za PlayStation 5 Slim s mechanikou pýtala mastných 549 €, dnes je situácia úplne iná a konzola padla do cenových zvýhodnení. Vďaka tomu kúpite PlayStation 5 Slim po kliknutí na tento odkaz len za 465 €, vďaka čomu ušetríte skoro 100 €. Nevieme vám, ale garantovať, dokedy bude táto ponuka platiť. Aj preto vám odporúčame, aby ste konali rýchlo.

PlayStation 5 Slim
Zdroj: YouTube / Geek Street

PlayStation 5 Slim vám umožní hranie najnovších titulov v brutálnej grafike pri 4K rozlíšení a 120 Hz obnovovacej frekvencii. Taktiež si zamilujete jeho ergonomický ovládač DualSense, ktorý má silnú haptickú spätnú väzbu a dokonca aj mikrofón či reproduktor. PlayStation 5 Slim tiež dostal väčšie úložisko. Namiesto pôvodnej 825 GB SSD pamäte je tu vyššia kapacita, až na úrovni 1024 GB. Vďaka tomu sa vám do konzoly zmestí viac obsahu.

Netreba zabúdať ani na fakt, že toto zariadenie neslúži len na hranie hier, ale aj ako inteligentné domáce centrum. Podporuje apky ako Netflix či Apple TV+, vďaka čomu si na PlayStation 5 Slim môžete pozrieť trebárs najnovšie filmy alebo seriály. Ak sa vám teda táto konzola páči, po kliknutí na tento odkaz ju môžete mať za 465 €. Konajte však rýchlo. V opačnom prípade sa môže stať, že ponuka už nebude platiť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  MS v hokeji si pozriete na Slovensku nakoniec úplne zadarmo. Stačí mať jedného z týchto operátorov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -