Len nedávno sme vás informovali o tom, že na Slovensku začne už čoskoro platiť nová diaľničná známka, ktorú si budeme kupovať na jeden deň. Práve dnešok je pre veľa ľudí dôležitý, pretože začína nový rok a ak mali zakúpenú 365-dňovú známku do 31.12.2023, už od zajtra si musia kúpiť ďalšiu. Môžu však naraziť na komplikácie.

Národná diaľničná spoločnosť na svojej oficiálnej internetovej stránke informovala, že dnes v noci môže byť s nákupom diaľničnej známky problém. „Národná diaľničná spoločnosť upozorňuje zákazníkov na niekoľkohodinovú technickú odstávku predaja diaľničných známok. Plánovaná odstávka prebehne v noci z 31. decembra 2023 na 1. januára 2024. Počas krátkeho nevyhnutného obdobia nebude možné si zakúpiť diaľničnú známku.“ – píše sa v oficiálnom vyhlásení.

Ak sa teda rozhodnete cestovať práve počas silvestrovskej noci na diaľnici, radšej si zakúpite diaľničnú známku skôr, prípadne si skontrolujte platnosť tej aktuálnej.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

NDS tiež informuje, že od nového roka 2024 preberá pod kontrolu predaj diaľničných známok na Slovensku.

Táto zmena si však vyžaduje viaceré technické úkony, pre ktoré bude počas silvestrovskej noci na nevyhnutný čas pozastavený predaj diaľničných známok. NDS sa za vniknuté problémy vopred ospravedlňuje.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Známa slovenská banka bojuje s obrovským hoaxom. Upozornila naň aj polícia
Môže ťa zaujímať
- Reklama -