Ak patríte medzi nadšencov spoločnosti Apple a zároveň radi skladáte stavebnice LEGO, máme pre vás ohromnú správu. Na stránke nápadov LEGO Ideas, ktorá umožňuje fanúšikom posielať makety a návrhy budúcich súprav sa objavil veľmi zaujímavý set. Jeden fanúšik nedávno navrhol detailný obchod Apple Store, ktorý pôsobí úžasne už len na obrázkoch.

Návrh LEGO Apple Store nie je vytvorený tak, aby pripomínal konkrétny obchod. Namiesto toho využíva dizajnové prvky, ktoré spoločnosť Apple zakomponovala do svojich prevádzok. Na koncepte je vidieť celosklenenú fasádu so stromami v kvetináčoch, minifigúrky v klasických modrých tričkách Apple a priestor na poschodí, do ktorého sa dostanete po schodoch.

LEGO Apple Store by sa mohol stať skutočnosťou

Vo vnútri sú vystavené stoly s rôznymi zariadeniami, medzi ktorými nechýbajú iPhony, počítače Mac či dokonca slúchadlá AirPods Max v rovnakom nástennom zobrazení, ako v skutočných obchodoch.

Na poschodí sa nachádza aj farebná vitrína, veľké biele logo Apple v prednej časti predajne a vonkajšia plocha, v ktorej sú umiestnené veľké verzie niektorých z najznámejších produktov giganta z Cupertina.

Apple Store LEGO Ideas
Zdroj: LEGO Ideas / Legotruman
Apple Store LEGO Ideas
Zdroj: LEGO Ideas / Legotruman

Ak tento set získa aspoň 10 000 podporovateľov alebo hlasov na stránke s nápadmi, spoločnosť LEGO ho preskúma a zváži jeho zaradenie do oficiálnej sady.

Nie je jasné, či by spoločnosť Apple takúto sadu schválila, ani to, či prejde preskúmaním spoločnosťou LEGO.

LEGO hodnotí predložené návrhy na základe existujúcich produktov, už vyvíjaných produktov, vhodnosti pre značku, očakávaného dopytu, možností licencovania, kvality zostavenia a ďalších kritérií.

Apple Store LEGO Ideas
Zdroj: LEGO Ideas / Legotruman
Apple Store LEGO Ideas
Zdroj: LEGO Ideas / Legotruman

Súprava pochádza od tvorcovského profilu Legotruman, ktorý už je zodpovedný za niekoľko zaujímavých návrhov.

Jedným z najznámejších je súprava LEGO Hviezdna noc, ktoré to dotiahlo až do oficiálneho predaja.

Či sa to už podarí alebo nie aj v tomto prípade ukáže až čas. Vlastný Apple Store z kociek by však určite uvítal na svojej poličke každý fanúšik jablkovej spoločnosti. Čo si o tom myslíte vy?

Prečítajte si tiež  Tí čo prešli z Androidu na iPhone nekupujú najnovšie modely. Stratégia Apple zdá sa funguje

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -