Ako iste viete, spoločnosť Apple predstavila šiestu generáciu iPadu mini, ktorá je v porovnaní s predchodcom úplne iná. Zariadenie dostalo dizajn po vzore iPadu Air 4. generácie, výkonný procesor A15 Bionic, väčší displej či podporu Apple Pencil 2. generácie.

Hoci iPad mini zďaleka nepredstavuje najpredávanejší tablet technologického giganta a v posledných rokoch je utláčaný iPhonmi s väčšími uhlopriečkami, predsa len má svoju cieľovú skupinu, medzi ktorú patria napríklad deti, piloti či iní pracovníci, ktorí potrebujú tablet s kompaktnými rozmermi.

- Reklama -

iPad mini je perfektný produkt

Jeho nová generácia bola evidentne zásahom do čierneho, pretože sa páčila prakticky všetkým zahraničným recenzentom a taktiež nám. Prvé dojmy zverejníme v priebehu najbližších hodín.

Pokiaľ máte napríklad menšie prsty alebo vám vyhovujú drobné zariadenia, iPad mini si zamilujete. Vieme si ho špeciálne predstaviť v kombinácii s iPhonom 12 mini alebo iPhonom 13 mini ako zástupcu úloh určených na väčšiu produktivitu, ktoré nie je vhodné vykonávať na 5,4″ uhlopriečke.

iPad mini 6 má tiež pripojenie cez USB-C, vďaka čomu je kompatibilné napríklad aj s mnohými fotoaparátmi alebo kamerami a po novom si na ňom magneticky nabijete Apple Pencil 2. generácie.

Napíšte nám do komentára, čo si o tomto tablete myslíte vy.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.