Spoločnosť Apple urobila počas posledného eventu, ktorý sa odohral 14. septembra veľký krok, keď po deviatich rokoch inovovala dizajn najmenšieho iPadu mini. Zariadenie získalo zároveň aj mnohé technológie, s ktorými začalo automaticky zaujímať množstvo potencionálnych zákazníkov.

iPad mini 6. generácie sa dostal do predpredaja 17. septembra po boku iPhonu 13 a ďalších produktov. Prvé kusy by mali k novým majiteľom doraziť už tento piatok, 24. septembra. Avšak pokiaľ si iPad mini objednáte dnes, v niektorých krajinách si počkáte možno aj dlhšie ako mesiac.

Na iPad mini sa už čaká týždne 

Ako uvádzajú zahraničné média, dodávky zariadenia sa presunuli z 24. septembra na 19. októbra až 2. novembra. Zatiaľ sa to netýka všetkých verzií a ani pamätí, no je zrejme, že aktuálne zásoby sa rýchlo vypredajú. Podľa informácii je o nový iPad mini rekordný záujem.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 7 a ich (ne)plochý dizajn. Tu sú štyri dôvody, prečo sa to stalo. Pri poslednom budete prekvapení

Najdlhšie doručenie má logicky doteraz najobľúbenejší variant. iPad mini 6 vo vesmírne šedej farbe so 64 GB úložiskom a Wi-Fi k vám dorazí za 4-6 týždňov. Na strane druhej, model ktorý bude pasovať skôr dámam v ružovom prevedení stále získate 24. septembra.

Toto sú však informácie týkajúce sa celého sveta. Pre aktuálny stav dodávok sa poraďte s vašim miestnym predajcom.

Na záver len spomenieme, že iPad mini 6. generácie získal najnovší procesor A15 Bionic, prepracovaný 8,3″ Retina displej so zaoblenými hranami, Touch ID v uspávacom tlačidle, 4 reproduktory, možnosť pripojenia na 5G, podporu pre Apple Pencil 2. generácie a hlavne úplne nový dizajn inšpirovaný iPadom Air 4 alebo iPadom Pro.

Napíšte nám do komentára, či si toto zariadenie zaobstaráte aj vy!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here