Technologický gigant chce získať nových používateľov pre streamovaciu platformu Apple TV+. Už od minulého roka pripravuje dokument Billie Eilish: The World’s a Little Blurry”, na ktorý láka prvou oficiálnou upútavkou.

Billie Eilish: The World’s a Little Blurry

Jedna z najpopulárnejších speváčok súčasnosti, Billie Eilish, bude mať už čoskoro svoj vlastný dokumentárny film na službe Apple TV+. Technologický gigant zaplatil až 25 miliónov amerických dolárov za exkluzívne práva. Prvotné informácie sa objavili ešte koncom roka 2019. Po cca 10-11 mesiacoch sme sa dočkali upútavky.

Žiaľ, video má iba necelých 40 sekúnd a obsahuje v podstate len jeden záber z minulosti. Dôležité však ostáva, že sme spoznali aspoň dátum premiéry.

Billie Eilish: The World’s a Little Blurry sa dostane na televízne obrazovky už vo februári 2021. Ak ste teda fanúšikom speváčky, tento mesiac si poznačte do kalendára.

- Reklama -

Viacej informácií zatiaľ nepoznáme, takže si musíme počkať. Apple pravdepodobne zverejní aj ďalšie upútavky (v nasledujúcich týždňoch a mesiacoch), ktoré nám prezradia viac. Celý film režíruje R.J. Cutler. Uvidíme, aký bude výsledok.

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here