Technologický gigant chce získať nových používateľov pre streamovaciu platformu Apple TV+. Už od minulého roka pripravuje dokument Billie Eilish: The World’s a Little Blurry“, na ktorý láka prvou oficiálnou upútavkou.

Billie Eilish: The World’s a Little Blurry

Jedna z najpopulárnejších speváčok súčasnosti, Billie Eilish, bude mať už čoskoro svoj vlastný dokumentárny film na službe Apple TV+. Technologický gigant zaplatil až 25 miliónov amerických dolárov za exkluzívne práva. Prvotné informácie sa objavili ešte koncom roka 2019. Po cca 10-11 mesiacoch sme sa dočkali upútavky.

Žiaľ, video má iba necelých 40 sekúnd a obsahuje v podstate len jeden záber z minulosti. Dôležité však ostáva, že sme spoznali aspoň dátum premiéry.

Billie Eilish: The World’s a Little Blurry sa dostane na televízne obrazovky už vo februári 2021. Ak ste teda fanúšikom speváčky, tento mesiac si poznačte do kalendára.

Viacej informácií zatiaľ nepoznáme, takže si musíme počkať. Apple pravdepodobne zverejní aj ďalšie upútavky (v nasledujúcich týždňoch a mesiacoch), ktoré nám prezradia viac. Celý film režíruje R.J. Cutler. Uvidíme, aký bude výsledok.

Prečítajte si tiež  Netflix na kolenách? Každý štvrtý človek plánuje zrušiť jeho predplatné. Ako je to u vás?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.