Najväčšia sociálna sieť opäť experimentuje. Vývojári sa snažia priniesť príbehy z Instagramu na Facebook. Nová funkcia je aktuálne v štádiu testovania. Pokiaľ bude bez problémov fungovať, dočkáme sa jej v skorej aktualizácii.

Príbehy z Instagramu na Facebooku

24 hodinové príbehy sú čoraz populárnejšie. Ľudia túto funkciu využívajú v rámci viacerých podporovaných sociálnych sietí. Najlepšie však funguje na Instagrame a kompetentní sa to snažia využiť. V dohľadnej dobe si ich možno pozriete aj na Facebooku.

Ako informuje portál The Verge, novinka je v rámci testovania úspešná. Jej používanie je veľmi jednoduché. Pokiaľ si prezeráte príbehy z Facebooku, profilový obrázok sa nachádza v modrej obruči. Ak si pozeráte príbehy z Instagramu, je v ružovo-oranžovej obruči. To je celé. Nič netreba nastavovať alebo prepínať.

Dôvod tohto vylepšenia je prostý. Ako sme už uviedli vyššie, obsah zobrazujúci sa na 24 hodín používame predovšetkým na Instagrame.

Hoci si viete pridať príbeh aj na Facebooku, opýtajte sa sami seba, kedy ste to naposledy urobili. Pomocou takejto integrácie sa môže zvýšiť atraktivita funkcie aj na ďalšej platforme. Nechajme sa prekvapiť, ako to napokon dopadne.

zdroj

Prečítajte si tiež  Gmail dostal aktualizáciu. Pribudol Dark Mode!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.