Utajovanie informácií je z roka na rok ťažšie. V Apple sa dopúšťajú chýb, ktoré komunita neodpúšťa. Najnovšie sa podarilo objaviť v kóde Apple Music (pre Android) zmienku o balíčku Apple One. Firma ho predstaví v následujúcich týždňoch.

Apple One

Pokiaľ chce jablková spoločnosť rozširovať svoje softvérové produkty, musí zmeniť taktiku. Nakoľko poskytuje viacero odlišných služieb, vzniká tu priestor na vytvorenie jedného výhodného balíka. Hovorí sa o ňom už niekoľko mesiacov. Dnes prišiel prvý relevantný dôkaz, ktorý ho potvrdzuje.

Zmienka o „Apple One“ bola odhalená v kóde aplikácie Apple Music pre operačný systém Andorid. Obsahuje ju verzia „3.4.0„. Okrem toho sa tu objavil aj text v znení:

„Vaše predplatné ‌Apple Music‌ bude zahrnuté v Apple One od% s. Za predplatné vám nebudú účtované žiadne poplatky.

Pedplatné Apple One môžete spravovať pomocou zariadenia iPhone , iPad , Apple TV alebo Mac.“

Aj keď sme sa nedozvedeli ďalšie dôležité informácie, nedávna správa z Bloobmergu naznačovala, že balíček príde v septembri alebo v októbri po boku nových iPhonov.

Obsahovať by mal Apple Music, Apple TV+ a Apple Arcade. V niektorých regiónoch sa môže ponuka líšiť. Tak isto očakávame aj viacero stupňov výberu podľa zvolených služieb.

Bude to výhodná ponuka nielen pre používateľa, ktorý trochu ušetrí, ale aj pre Apple, ktoré sa viac rozšíri. Tešíte sa na túto novinku?

zdroj

Prečítajte si tiež  Návod: Ako zrušiť Instagram? Takto vymažete svoj účet ľavou zadnou.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.