Len nedávno sme vám priniesli jednoduché pozadie na váš iPhone vo vysokej kvalite, s ktorým si môžete skrášliť pracovnú plochu. To sme však ešte netušili, že Apple nám už o pár dní oznámi oficiálny dátum konania prvého tohtoročného eventu Spring Loaded., na ktorom sa ukáže viacero hardvérových produktov.

Nakoľko sa rozbieha jar, Apple tomu prispôsobilo aj pozvánku. Nachádza sa na nej elegantne stvárnené nahryznuté jablko vo veselých jarných farbách a tak isto text “Spring Loaded.

- Reklama -

Pozadia

Redakcia magazínu 9to5mac na nič nečakala a do éteru vypustila sériu nádherných pozadí, dostupných pre všetky iPhony, iPady a tak isto počítače Mac.

Obrázky sú inšpirované priamo eventom a pokiaľ si ich nastavíte na pracovnú plochu, garantujeme vám, že budú vyzerať úplne super.

Skvelou správou je, že okrem bielych verzií sú k dispozícii aj čierne prevedenia, čo na OLED displejoch ušetrí nejaké to percento batérie a tak isto vás nebudú pri používaní rušiť nežiadúce elementy.

Ako stiahnuť pozadie?

  1. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku, ktorý sa vám páči a otvorte ho v novom tabe.
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne zvoľte “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky.
  4. Hotovo.

iPhone

iPad

Mac

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.