Zdá sa, že výrobca počítačov so systémom Windows, spoločnosť HP verí, že dokonalý notebook je ten, na ktorom beží systém macOS. Aspoň takto sarkasticky to vyznie podľa novej reklamy, ktorú firma propaguje na Reddite. V reklame je zobrazený notebook HP so snímkou obrazovky so systémom macOS. Zjavne nepodarená práca vo Photoshope pobavila celú jablkovú komunitu.

Prečítajte si tiež  Keď všetci padajú, Apple rastie. Predaje počítačov po Covide klesajú. Macov sa to, ale netýka

Na prvý pohľad sa jedná o normálne vyobrazenie laptopu od spoločnosti HP. Na obrazovke je však snímka, kde jasne vidieť rozhranie systému macOS, dokonca s logom Apple v ľavom hornom rohu. Reklamu môžete vidieť na nižšie uvedenom obrázku.

Licenčné zmluvy spoločnosti Apple neumožňujú spúšťať systém macOS na PC, no existuje komunita s názvom Hackintosh, ktorá neoficiálne inštaluje macOS na počítače mimo portfólia Mac. Toto však nebude prípad akéhokoľvek spojenia firiem. V tejto situácii sa grafik buď pobavil na účet firmy, alebo sa jednoducho šeredne zmýlil.

HP laptop so snímkou systému macOS
Zdroj: HP

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -