Konkurenciu si treba sledovať a strážiť. To vie hádam úplne každý. Presne preto vám dnes prinášame fotografie, na ktorých je pravdepodobne budúca podoba Samsungu Galaxy S11+. Koľko je to „platnička“? Toto už by mohol internet nazvať aj indukčnou doskou.

Samsung Galaxy S11+

Samozrejme následujúce riadky neberte akokoľvek vážne. Je to len recesia a možno trochu reakcia na ten výsmech, ktorý dostal na účet Apple ešte pred tým ako bol predstavený nový iPhone 11 a 11 Pro s jeho „kontroverzným“ dizajnom.

- Reklama -

Ľudia už vedeli ako bude približne vyzerať niekoľko mesiacov pred tým, ako prišiel na trh a značne kritizovali jeho zadné šošovky fotoaparátu. Dostal prezývky ako „dvojplatnička“ či „trojplatnička“. Dnes sa ale môžeme pozrieť na niečo, čo sa evidentne tak trochu inšpirovalo a čo pripomína skôr „indukčnú dosku“.

Na internet sa dostali vizualizácie, ktoré zachytávajú pravdepodobne nový Samsung Galaxy S11+. Ten by mal prísť na trh niekedy v priebehu budúceho roka. Presný dátum ale momentálne nepoznáme.

Samsung Galaxy S11+
Samsung Galaxy S11+ ? – svetapple.sk

Výrazné fotoaparáty na zadnom kryte budúcoročnej novinky.

Na zadnej strane môžeme vidieť skutočne rozmerné sklíčko chrániace zadné fotoaparáty. Tých by malo byť dokonca ešte trochu viac ako fotoaparátov na iPhone 11 Pro. Niektoré zdroje uvádzajú, že budú „len“ 4, iné zase, že ich bude až 5!

Vďaka tomu by malo zariadenie dostať pomerne slušnú „nádielku“ v oblasti kvality samotných záberov. Možno to bude ďalší, najlepší foto-mobil sveta. Uvidíme. Každopádne Samsung na to určite má ambície…

Až na budúci rok budeme ale môcť oficiálne hovoriť o tom, ako to napokon po stránke kvality záberov dopadlo. Nás teraz zaujíma hlavne to, ako sa k tomuto dizajnu staviate vy a ako sa k nemu postaví celý internet a komunita.

Keď prišiel na trh model 11/11 Pro, skoro všetci sa jeho kontroverzným črtám smiali. Dnes už to tak samozrejme nie je. Ľudia si na dizajn zvykli a po čase ho uznali.

Za nás môžeme povedať, že nám dizajn nového Samsungu Galaxy S11 nepríde akokoľvek zvláštny a vôbec nám prvok na zadnej strane nevadí. Práve naopak. Ak má sklíčko prekrývať 5 šošoviek, je to vyriešené veľmi elegantne.

Rovnako tak nám ale nevadil ani dizajn tohtoročných iPhonov. Sme teda zvedaví na reakcie publika. Predsa len nemôžeme hovoriť za všetkých. Skúste nám zanechať svoj názor na dizajn zadnej strany tohto zariadenia v komentároch.

Samsung Galaxy S11+
Samsung Galaxy S11+ by mohol vyzerať takto.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.