Nie je žiadnym tajomstvom, že Samsung Galaxy Z Fold 5 patrí aktuálne ku tým najlepším skladacím smartfónom na svete. Spája totiž mobilné zariadenie a tablet do jedného kompaktného produktu, pričom ponúka špičkovú hardvérovú výbavu a tiež solídnu odolnosť. Ak chcete Samsung Galaxy Z Fold 5 vyskúšať, teraz ho môžete získať v zľave za veľmi výhodnú cenu. Bola by to veľká nevyužiť.

Samsung Galaxy Z Fold 5 má dva displeje. Ten vonkajší ponúka uhlopriečku 6,2″ a vnútorný až 7,6″, čo je skoro rovnako, ako mal pôvodný iPad mini (7,9″). V oboch prípadoch sa môžete tešiť na vysoké rozlíšenie, 120 Hz obnovovaciu frekvenciu a technológiu AMOLED so špičkovým zobrazením. Samsung Galaxy Z Fold5 je tiež odolný voči vode, nakoľko spĺňa normu IPX8 a nechýba ani veľmi pevný pánt.

Pokiaľ sa pozrieme na cenu, je jasné, že tento smartfón predstavuje to najlepšie z najlepšieho, čo si na trhu so skladacími smartfónmi aktuálne môžete zaobstarať. Samsung ho štandardne predával za 1 899 €, avšak dnes ho po kliknutí na tento odkaz získate len za 1 199 €, vďaka čomu ušetríte extrémnych 700 €.

Samsung Galaxy Z Fold5
Zdroj: YouTube / zollotech

Uraziť vás potom nebude môcť ani výkon tohto smartfónu. Samsung Galaxy Z Fold 5 má procesor Snapdragon 8+ Gen 2 s 12 GB RAM a 256 GB internou pamäťou. Stále ide o jeden z najlepších čipov, aký si dnes môžete v Android zariadení zaobstarať. Potešia vás tiež fotoaparáty, ktoré sú tu rovno tri (hlavný 50 Mpx snímač, ultraširokouhlý 12 Mpx snímač a teleobjektív s rozlíšením 10 Mpx). Samsung Galaxy Z Fold5 podporuje 3x optický a 30x digitálny zoom.

Samozrejmosťou je aj veľký akumulátor s kapacitou až 4 400 mAh, vďaka čomu telefón vydrží bez väčších problémov celý deň na jedno nabitie a tiež možnosť odomykania cez odtlačok prsta. Ak sa vám teda špičkový Samsung Galaxy Z Fold5 páči, po kliknutí na tento odkaz ho môžete získať len za 1 199 €. Ide o ponuku, ktorú by bola veľká škoda nevyužiť. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Špičkové Beats Studio 3 kúpite v zľave lacnejšie ako AirPods Pro 2. generácie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -