Ak si chcete užiť svoj obľúbený film, seriál, televíznu reláciu alebo pokojne aj videohru na veľkej ploche, zaobstarať by ste si mali kvalitný projektor, ktorý vám to umožní. V ponuke dnes nájdete množstvo zariadení v rôznych cenových reláciách, no garantujeme vám, že len málo z nich bude mať také vlastnosti, ako Samsung The FreeStyle. Tento projektor teraz kúpite v zľave o stovky eur lacnejšie. Vydrží vám roky.

K dispozícii má kvalitný obraz s FullHD rozlíšením a podporou technológií HDR10 či HLG. Taktiež sa môžete tešiť na vysoký jas až 230 ANSI lúmenov či funkciu automatického zaostrovania a nastavovania obrazu, aby ste mali zo sledovaného obsahu čo možno najväčší zážitok. Obrovským bonusom je potom veľkosť tohto projektora, ktorý je veľmi kompaktný. Nemusíte ho teda používať iba doma, ale ľahko ho prenesiete aj na úplne iné miesto, kde sa dá dokonca napájať z powerbanky. Ak si teda natiahnete niekde v kempe plachtu, nemusíte mať ani elektrickú prípojku, aby ste svojim deťom pustili rozprávku na dobrú noc.

No a koľko takáto sranda vlastne stojí? Odpoveď vás prekvapí. Tento projektor, ktorý prišiel na trh v roku 2022 sa pôvodne predával za mastných 999 €. Dnes ho však viete získať vo výrazných zľavách. Po kliknutí na tento odkaz sa predáva za 515 €, čo je fantastická ponuka. Na nákupe projektora môžete vďaka tomu ušetriť v podstate polovicu. A to sme vám ešte nepovedali čo všetko dokáže.

Zdroj: YouTube / Citrus / UrAvgConsumer (úprava redakcie)

Okrem vyššie uvedeného má k dispozícii 360° prehrávanie zvuku, vďaka čomu nebudete potrebovať žiadne dodatočné reproduktory. Rovnako jeho silný jas na úrovni 230 ANSI lúmenov zabezpečí, že projektor nebudete musieť využívať v úplnej tme, ale postačí aj zatmavená miestnosť. Ako to však býva pri týchto technológiách zvykom, práve v tme býva zážitok najlepší.

Zariadenie má tiež operačný systém Tizen, vďaka čomu sa ovláda cez jednoduché používateľské rozhranie podobne, ako váš smart televízor. Majiteľov zariadení od spoločnosti Apple navyše poteší aj vstavaná funkcia AirPlay 2. Vďaka tej budete schopní zo svojho iPhonu, iPadu či Macu zrkadliť obrazovku, prehrávať videá alebo zobrazovať fotografie priamo cez projektor bez použitia kábla!

Existuje už aj druhá generácia, no je výrazne drahšia 

Pokiaľ sledujete technologický svet, určite ste si už všimli, že Samsung v roku 2023 vydal aj druhú generáciu projektora The FreeStyle 2, ktorý je však oveľa drahší ako prvá generácia.

Prečítajte si tiež  Prečo sa iPhone 15 Pro Max nepredáva so 128 GB úložiskom? Tu je odpoveď

V prvom rade podporuje pomer strán 21:9 s použitím dvoch projektorov a nie iba 16:9, čo je jeho obrovská výhoda. Na druhej strane, kto si bude kupovať Samsung The FreeStyle 2 v dvoch kusoch?

Druhým benefitom je potom podpora služby Samsung Gaming Hub, ktorá používateľom sprístupňuje tisícky hier zo zoznamu partnerov pre cloudové hry, ktorý zahŕňa Xbox, NVIDIA GeForce Now, Amazon Luna (v USA) a Utomik. Nemusíte pri tom vôbec nič sťahovať. Všetko prebieha výhradne online.

A aj keď sú to zaujímavé benefity, druhá generácia Samsung The Freestyle, ktorá je skoro rovnaká, ako tá prvá sa predáva za plných 999 €. Aj preto si myslíme, že jej nákup nedáva v tejto chvíli absolútne žiaden zmysel a zaobstarať by ste si radšej mali starší model, ktorý po kliknutí na tento odkaz získate za najlepšie ceny na Slovensku. Tak, ako sa rozhodnete vy?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -