Spoločnosti Apple a Samsung medzi sebou už naozaj dlho bojujú a to nie len prostredníctvom súdov ale aj prostredníctvom reklám. Apple Samsung viac menej nijako neosočuje ale v prípade Juhokórejského giganta je to naopak. Pri takmer každej reklame na novú vlajkový loď objavujeme aj niečo s Apple. Pri poslednej reklame si Samsung urobil srandu z Applu a jeho iPhonu a taktiež reklamného sloganu!

It’s Not a Phone, It’s a Galaxy

Presne tak znie názov novej reklamy od spoločnosti Samsung, ktorá sa doslova vysmieva spoločnosti Apple a konkrétne jej iPhonu preto, lebo toto zariadenie nemá v súčasnosti čoraz viac populárnu bezdrôtovú nabíjačku. Táto technológia je v prípade používateľov Samsungu veľmi obľúbená a tak tu je dôvod hovoriť o niečom, čo je lepšie. Neznamená to však, že okamžite treba zosmiešňovať Apple. Kam ten svet speje?

https://youtu.be/tgmhi0Vi9oo

Prečítajte si tiež  Na iPhonoch sa dočkáme nového titulu známej stratégie Warhammer 40K
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.