Apple bolo v reklamách na nové iPhony dosť surové. Evidentne chcelo používateľom naznačiť, že sú omnoho odolnejšie a vydržia prakticky všetko z každodenného používania. Samsung vám v novej reklame ukáže presný opak toho čo Apple pri reklamách na iPhone 11 a 11 Pro.

Samsung vám v novej reklame ukáže presný opak toho čo Apple pri reklamách na iPhone 11 a 11 Pro.

Jablková spoločnosť musela dosť zapracovať na tom aby jej nové telefóny boli odolnejšie. Tvrdšie sklo, lepšia vodeodolnosť a pravdepodobne aj lepšia konštrukcia sa podpísali na tom, že napríklad model 11 Pro je veľmi ťažké rozbiť. Samozrejme, dá sa to, nič nie je nemožné, ale musíte vyvinúť veľkú snahu. Je zaujímavé ako sa na to firma snažila v nových reklamách upozorniť.

Predsa len nám spoločnosti väčšinou pri čisto sklenených produktoch neukazujú to v akých extrémnych podmienkach sa dajú zariadenia používať. Skôr nám potichu v odporúčaniach poradia aby sme si zakúpili odolný kryt, fóliu/temperované sklo a samozrejme handričku aby sme mohli produkty utierať od otlačkov prstov.

Podobným spôsobom na to išiel aj Samsung. Ten ale nepredstavil len písomné odporúčanie ale rovno reklamu. Konkrétne sa táto reklama týka dosť špecifického produktu. Modelu Galaxy Fold, teda sklápateľného smartfónu, ktorý firma vyrába ako jeden z mála smartfónov tohto druhu.

- Reklama -

Na čo Samsung upozorňuje?

Skutočne trochu zvláštna reklama používateľovi odporúča okrem iného aj to aby sa po displeji pohyboval jemným dotykom čo je trochu smiešne. Obzvlášť keď ide o hlavný ovládací prvok celého zariadenia a displej bude v kontakte s vašim dotykom či už jemnejším alebo silnejším prakticky nonstop. Na druhú stranu ale toto upozornenie chápeme vzhľadom na to, že tento displej je skutočne špeciálny.

Samsung tiež vyzýva svojich používateľov k tomu aby k telefónu neprikladali žiadne iné magnetické produkty. Napokon tu máme ešte ostré predmety, ktoré môžu zariadenie poškriabať či rozbiť. Apple tento rok nastolilo úroveň. Vo svojej propagácii všetkým ukázalo, že jeho produkty nie sú len dizajnovo prepracované ale skutočne odolné. Ukazuje to teda nie len ich “krásu” ale aj praktické použitie. Čo sa nám veľmi páči. Názor na samotný Samsung a jeho reklamu si urobte už radšej sami. Podeľte sa oň samozrejme spolu snami v komentároch či už na Facebooku alebo priamo na stránke. Budeme radi za každý názor.

Samsung vám v novej reklame ukáže presný opak toho čo Apple pri reklamách na iPhone 11 a 11 Pro. - svetapple.sk
Samsung vám v novej reklame ukáže presný opak toho čo Apple pri reklamách na iPhone 11 a 11 Pro. – svetapple.sk
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here