Shazam a Apple Music na päť mesiacov zadarmo

Technologický gigant hľadá spôsoby, ako si získať nových predplatiteľov na svojich streamovacích službách. Tento biznis nie je jednoduchý a existuje v ňom obrovský konkurenčný boj. Firma začala ponúkať až päťmesačné predplatné Apple Music cez aplikáciu Shazam. Tá slúži na identifikáciu hudby vo vašom okolí.

Apple zvyčajne používa trojmesačné skúšobné obdobie zadarmo (pre Apple Music). Môžu ho aktivovať zákazníci, ktorí si službu nikdy predtým nepredplácali a majú o ňu potencionálny záujem. Na trhu hovoríme o jednej z najlepších ponúk. Pri konkurencii platí poväčšine jednomesačné predplatné. So Shazamom sa to rozširuje takmer na pol roka!

V redakcii sme žiaľ nedokázali overiť, či sa akcia súvisiaca so Shazamom týka aj Slovenska (nakoľko si už Apple Music predplácame a tak na nás nevyskočila ponuka). Zahraničný portál Macrumors ale hovorí o USA, Veľkej Británii, Austrálii, Kanade a ďalších krajinách. Pokojne sem môžeme patriť aj my.

Pokiaľ si to chcete vyskúšať, stačí si stiahnuť a otvoriť apku Shazam a následne kliknúť na ikonu identifikácie skladby, ktorá práve hrá vo vašom okolí. Po rozpoznaní melódie sa objaví možnosť na prehranie v Apple Music. Kliknite na ňu a počkajte, či na vás nevyskočí ponuka.

Akcia trvá do 17. januára 2021 a ak vás Apple Music nepresvedčí, po piatich mesiacoch nemusíte pokračovať (za poplatok) ďalej. Do komentára nám prosím napíšte, či ste sa s tým stretli, alebo podobnú možnosť na Slovensku neregistrujete. Môže to byť dôležité aj pre iných čitateľov…

Prečítajte si tiež  DOOM a DOOM II dostali na iOS aktualizáciu. Čo priniesla?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.