Kontroverzná sociálna sieť TikTok, ktorá je rozšírená po celom svete, nie je iba zdrojom zábavy pre stovky miliónov denných používateľov, ale taktiež ideálnym marketingovým nástrojom pre spoločnosti, ktoré sa na nej snažia definovať aktuálne trendy. Ako informuje portál CNN, jedna z nich vám ponúkne až 100 $ za hodinu, ak budete sledovať TikTok videá.

Samotná práca je podľa spoločnosti zameraná na meranie nových online trendov, pričom trvať by mala dokopy 10 hodín. Určite teda nejde o fulltime job, no na privyrobenie to môže byť dobré. Pri aktuálnom kurze ide o cca 92,5 € na hodinu, vďaka čomu si po ukončení práce môžete odniesť cca 925 €.

Pokiaľ vás táto pracovná ponuka zaujala, prejdite na internetovú stránku TikTok Watching, kde sa o nej dočítate viac. Na zapojenie sa vám poslúžia dva jednoduché kroky.

V prvom rade je to odber YouTube kanála Ubiquitous, aby vám neunikli žiadne novinky a v druhom rade napísanie krátkej 50 – 100 slovnej správy o tom, prečo by si mala agentúra vybrať práve vás. Potom už stačí iba počkať na oficiálne vyjadrenie, ktoré vám príde e-mailom.

Musíte mať 18 rokov a poznať TikTok

TikTok na displeji iPhonu
Zdroj: Unsplash / Franck

Spoločnosť hľadá osoby, ktoré sú staršie ako 18 rokov a zároveň majú so sociálnou sieťou TikTok skúsenosti. Vyžaduje znalosti v oblasti fungovania platformy, vrátane trendov.

Vybraní kandidáti budú mať za úlohu definovať vznikajúce trendy vyplnením jednoduchého dokumentu, v ktorom si všimnú opakujúce sa trendy, ktoré pri prezeraní videí zaznamenajú.

Po tom, čo skončí 10 hodinový maratón, budú vybraní kandidáti požiadaní, aby zverejnili svoje skúsenosti so spoločnosťou Ubiquitous na akejkoľvek sociálnej sieti podľa vlastného výberu. Prihlášky je možné odosielať do 31. mája, pričom vybraní uchádzači budú informovaní 7 dní po uzávierke. Tak čo, idete do toho?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.