Spoločnosť Microsoft dnes oznámila akvizíciu slovenskej spoločnosti Minit, lídra v oblasti technológie Process Mining, ktorá umožňuje podnikom odhaľovať príležitosti na neustále zlepšovanie procesov a zvyšovanie prevádzkovej efektívnosti.

Prečítajte si tiež  Microsoft sa pridáva k ostatných veľkým hráčom a prerušuje predaje v Rusku

Minit v súčasnosti umožňuje podnikom transformovať spôsob, akým analyzujú, monitorujú a optimalizujú svoje procesy. Riešenia spoločnosti Minit pomohli podnikom získať hlboký prehľad o fungovaní technologických procesov, odhaliť základné príčiny prevádzkových problémov a pomôcť zmierniť nežiaduce výsledky procesov. Podľa hovorcov Microsoftu sa jedná o kľúčovú akvizíciu vo vízii zlepšenia služieb materskej spoločnosti.

Odkúpenie firmy ešte viac posilní možnosti spoločnosti Microsoft pomáhať zákazníkom pri digitálnej transformácii a dosahovaní prevádzkovej dokonalosti tým, že vytvorí kompletný obraz o ich podnikových procesoch.

Zdroj: Minit

V praxi to znamená, že zákazníci budú môcť lepšie porozumieť údajom týkajúcich sa špecifických prevádzok a odhaliť, ako operácie vyzerajú v skutočnosti. Ako uvádza firma v tlačovej správe, toto oznámenie by malo byť ďalším signálom záväzku spoločnosti Microsoft pomáhať organizáciám rýchlo objavovať a optimalizovať ich podnikové procesy.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -