Hoci sa vo svetlách reflektorov ocitol iba pôvodný reproduktor HomePod, ktorý sa dočkal novej generácie, Apple nezabúda ani na model mini. Podľa známeho analytika, ktorým je Ming-Chi Kuo začne Apple s hromadnými dodávkami druhej generácie HomePodu mini v druhej polovici roka 2024. Tú prvú dnes kúpite v zľave za menej ako 100 € o čom sa môžete presvedčiť tu.

Aj tento článok vznikol vďaka e-shopu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné kryty pre váš iPhone ale aj iné Apple produkty. Vybavenie objednávky je veľmi rýchle a platiť môžete samozrejme aj cez Apple Pay (reklama)

Samotný scenár je podložený skutočnosťou, že spoločnosť Goertek ako jeden z hlavných dodávateľov jablkového giganta, zabezpečila objednávky NPI a montáže pre HomePod mini 2 práve na druhý polrok 2024.

NPI je skratka pre výraz New Production Introduction, čo je štruktúrovaný proces transformácie nápadu na produkt, na kompletný koncový výrobok, ktorý sa dá plne reprodukovať vo výrobe.

V súčasnosti Apple aktívne nepracuje na žiadnej novej verzii HomePodu mini, nakoľko všetky dostupné zdroje sa venujú očakávanej náhlavnej súprave pre virtuálnu realitu. Pre model mini nie sú zjavne potrebné žiadne nové funkcie, takže jeho hromadná výroba sa aspoň zatiaľ odkladá.

HomePod mini vo všetkýh farbách
Zdroj: Apple

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Nový MacBook Pro 13" s M2 dostáva prvé recenzie. Ako sa mu darí v hodnoteniach?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -