Pokiaľ hľadáte pri nákupe novej TV dostatočný kompromis medzi veľkosťou, cenou, kvalitou zobrazenia a rozlíšením, tento 4K televízor od spoločnosti Samsung by ste si nemali nechať ujsť. Zariadenie nesie kódové označenie „UE65CU7172“ a ponúka hardvér, ktorý vás nesklame. Navyše teraz ho kúpite po zľave za fantastickú cenu. Bola by to veľká škoda nevyužiť.

Vynikajúci 65″ Smart TV Samsung ponúka kvalitný a hlavne ostrý obraz so 4K rozlíšením (3840 × 2160 px), ktoré je aj na 165 cm uhlopriečku úplne dostačujúce. Užijete si ho pri sledovaní filmov, seriálov, ale aj hraní svojich obľúbených hier. Krásnemu zobrazeniu obsahu tiež dopomôžu technológie HDR10, HDR10+, HLG a pestrá paleta farieb vďaka funkcii PurColor. 65″ TV od Samsungu perfektne pracuje s dynamickým rozsahom a kontrastom, vďaka čomu si užijete všetky vizuálne detaily aj v tých najtmavších scénach. 

Štandardná cena tohto televízora od spoločnosti Samsung štartovala v čase uvedenia na trh na hranici 630 €. Aj napriek tomu, že ide o modelový rad pre rok 2023, dnes už viete zariadenie kúpiť podstatne lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz je k dispozícii za 519 € u autorizovaného predajcu spoločnosti Samsung, čo je fantastická ponuka. Za pomerne málo peňazí získate veľa muziky, čomu dopomôže aj kvalitné integrované audio.

Domáce kino od tohto televízora síce nečakajte, no prítomné 20 W reproduktory dokážu bez problémov nasýtiť zvukom celú vašu obývačku, alebo spálňu. Taktiež tu nájdete funkciu zvuku, ktorá sleduje pohyb, vďaka čomu získate perfektný 3D priestorový zážitok. Samsung do svojho dostupného 65″ televízora zakomponoval aj adaptívny zvuk, ktorý využíva audio scénickú inteligenciu na to, aby dokázal správne optimalizovať ozvučenie.

65″ TV od Samsungu poteší aj fanúšika Apple 

AirPlay 2
Zdroj: Samsung

Ako sme už napísali na začiatku, tento 65″ TV je skvelý aj pre svoje zabudované Smart funkcie. Obsahuje Wi-Fi, Bluetooth, USB, ale aj LAN pripojenie a vďaka vlastnému operačnému systému Tizen si sem budete môcť stiahnuť apky, ako Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Steam Link, Voyo a O2 TV. Všetko to funguje mimoriadne jednoducho a hlavne to nie je všetko.

Keďže ide o TV od spoločnosti Samsung, nechýba tu ani podpora obľúbeného štandardu AirPlay 2, s ktorým dokážete to televízora „poslať“ obsah priamo zo svojho iPhonu, iPadu či Macu.

Stačí mať obe zariadenia pripojené na Wi-Fi a následne spustiť zrkadlenie fotografií, videá alebo celej obrazovky bez dodatočných káblov. Rovnako si cez AirPlay 2 dokážete v priebehu niekoľkých sekúnd spustiť prehrávanie skladieb, čo je funkcia, ktorú ľudia používajú veľmi často.

Prečítajte si tiež  AirTag je neuveriteľne lacný: Obľúbený lokátor kúpite za super cenu

Pokiaľ sa vám teda tento 65″ televízor od Samsungu so 4K rozlíšením páči, na Slovensku ho kúpite po kliknutí na tento odkaz za najlepšie ceny. Nie je to možno najvyspelejšia TV na svete, no vzhľadom na technológie, ktoré ponúka a nízku cenu ide z nášho pohľadu za výborný deal. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -