Dnes už máme inteligentné snáď úplne všetko vrátane zubných kefiek. Pokiaľ ešte stále preferujete starú školu a nevyskúšali ste elektrizované riešenie, teraz je ten najvyšší čas na zmenu. Sonická zubná kefka Niceboy ION SmartSonic prináša vysoký výkon, skvelú výdrž batérie a tiež možnosť prepojenia s mobilnou aplikáciou. V zľave ju kúpite extrémne lacno.

Niceboy ION SmartSonic má špeciálne tvarovanú hlavicu, ktorá sa spolu so sonickou technológiou postará o účinné a ohľaduplné čistenie vášho chrupu. Vybavená je kvalitnými štetinami od výrobcu DuPont a v praxi dokáže vykonať až 43 000 kmitov za minútu. Sonická zubná kefka vytvára drobné bublinky, ktoré dokážu vyčistiť váš zubný povlak lepšie, ako klasická zubná kefka. Rovnako sa lepšie dostávajú aj do medzizubných kanálikov či ku ďasnám.

Bežná cena za zubnú kefku Niceboy ION SmartSonic sa pohybuje na úrovni 50 €, čo nám príde ako dostatočne férová ponuka. Iní výrobcovia si dokážu vypýtať pokojne aj dvojnásobok. Teraz však môžete využiť výraznú zľavu a po kliknutí na tento odkaz kúpiť Niceboy ION SmartSonic od 25,9 €. Dokonca ide o autorizovaného predajcu spoločnosti Niceboy!

Zubná kefka s mobilnou aplikáciou? Prečo nie 

Niceboy ION SmartSonic
Zdroj: Niceboy

Za zmienku tiež stojí, že inteligentná zubná kefka Niceboy ION SmartSonic môže byť prepojená s vašim iOS alebo Android zariadením pomocou mobilnej aplikácie. Vďaka tomu budete mať perfektný prehľad o svojej zubnej hygiene.

Aplikácia vám ukáže štatistiky čistení vo vašom kalendári, dokáže analyzovať kvalitu umývania zubov a takisto si tu viete nastaviť svoj vlastný režim čistenia. Softvér vás tiež upozorní na to, že už je potrené vymeniť hlavicu kefky.

Niceboy ION SmartSonic
Zdroj: Niceboy

V balení zubnej kefky sa nachádzajú tri tvrdosti hlavíc a nabíjacia rukoväť. Kefka je tiež vybavená odolnosťou voči vode s podporou normy IPX7 a na jedno nabitie, ktoré trvá zvyčajne od 8 – 10 hodín, ju môžete používať až 20 dní v kuse.

Niceboy ION SmartSonic je teda extrémne lacná cesta ku sonickej zubnej kefke so zaujímavými funkciami, ktoré nemá ani prémiová konkurencia. Ak o ňu máte záujem, najvýhodnejšie ponuky na Slovensku nájdete po kliknutí na tento odkaz.

Dajte nám vedieť do komentára, či s ňou máte skúsenosti.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Najlacnejší MacBook na trhu je lepší, ako si myslíte. V zľave ho kúpite za super cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -