Aj napriek tomu, že sa špecializujeme na spoločnosť Apple, niektoré technologické novinky si jednoducho nemôžeme nechať ujsť. Jednou z nich je aj pripravované predstavenie novej PlayStation 5, od spoločnosti Sony. Dnes bolo oficiálne oznámené, že sa jej premiéra bude konať 11. júna (štvrtok) o 22:00 nášho času.

Sony predstaví PlayStation 5 už 11. júna

Pokiaľ máte radi hry a herné konzoly, zbystrite pozornosť. Spoločnosť Sony ukáže tú svoju v podstate už o pár dní. Utajenie je na mimoriadne vysokej úrovni. Dodnes dokonca nevieme, ako bude PS5 vo finále vyzerať.

https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

Sony pred pár týždňami predstavilo iba ovládač, ktorý nám dodal aký taký „obraz“ (tvary, farby). Novinka bude samozrejme extrémne výkonná a hoci jej konkurent Xbox Series X ponúka na papieri krajšie čísla, vývojári hovoria, že práve PlayStation 5 je na vývoj hier lepšie. Uvidíme čo ukáže prax.

Len nedávno bol pritom predstavený Unreal Engine 5 s grafikou, ktorá nás doslova fascinovala. Video a zábery vznikli práve na prototype PS5. Samotný priemysel sa teda dostáva do štádia, kedy bude v blízkej budúcnosti ťažké rozlíšiť, čo je skutočnosť a čo je iba virtuálna realita.

Ako sme už uviedli vyššie, pokiaľ budete chcieť sledovať PS5 naživo, pripravte sa na event, ktorý sa má konať 11. júna o 22:00 (nášho času). Pokiaľ sa objaví aj oficiálny livestream, budeme vás o tom samozrejme vopred informovať. Do komentára nám napšíte, či sa na PlayStation 5 tešíte, alebo ste radšej za Xbox Series X.

Sony predstaví PlayStation 5 už 11. júna o 22:00.
Sony predstaví PlayStation 5 už 11. júna o 22:00.
Prečítajte si tiež  Nedostupné PlayStation 5 aj v roku 2022? Žiaľ, vyzerá to tak, že áno!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.