Mnoho ľudí na tieto slúchadlá, ktoré sú v ponuke spoločnosti Apple zabudlo, no z nášho pohľadu stále stoja za vašu pozornosť. AirPods Max majú luxusný dizajn, perfektné spracovanie a samozrejme špičkový zvukový prejav. Aj keď ich výrobca predáva extrémne draho, teraz na nich môžete veľmi slušne ušetriť. Ide o zariadenie, ktoré vám vydrží roky.

Základom slúchadiel AirPods Max je veľmi pevný rám s posuvnými komponentami, vďaka ktorému si viete slúchadlá pohodlne umiestniť na svoju hlavu. Rovnako tu sú aj mäkké náušníky, ktoré sa prichytávajú magnetom a pomerne jednoduchým spôsobom sa dajú meniť. AirPods Max disponujú 40 mm meničmi a samozrejmosťou je aj aktívna redukcia okolitých zvukov (ANC), ktorý pracuje na veľmi vysokej úrovni. Nič vás teda nebude vyrušovať.

AirPods Max sa začali predávať za uvádzaciu cenu 629 €, avšak po kliknutí na tento odkaz na nich dokážete slušne ušetriť. Zariadenie sa po kliknutí na tento odkaz predáva už od 539 €, čo je za úplne nový kúsok veľmi slušná úspora. 90 € totiž nenájdete na zemi.

AirPods Max v striebornej silver farbe
Zdroj: Unsplash / Jeremy Bezanger

Okrem toho, že sa môžete tešiť na špičkovú kompatibilitu poteší aj veľmi dlhá výdrž batérie na jedno nabitie. Slúchadlá zvládnu hrať non-stop až 20 hodín, čo sa vám hodí napríklad pri cestovaní. Rovnako je na nich digitálna korunka z Apple Watch a podporujú aj hlasového asistenta Siri.

AirPods Pro 2. generácie sú rozumná alternatíva za polovicu 

AirPods Pro 2
Zdroj: YouTube / 钟文泽

Pokiaľ vám celkom nesedia náhlavné slúchadlá, no chcete kvalitné zariadenie na počúvanie hudby, alebo sledovanie filmov / seriálov od Apple, našim odporúčaním je, aby ste si zaobstarali AirPods Pro 2. generácie. Ide o relatívne nový model, ktorý nie je na trhu ešte ani rok a ponúka špičkový zvuk, kompaktné rozmery, prakticky dokonalé ANC či dokonca dlhšiu, až 30 hodinovú výdrž batérie na jedno nabitie.

AirPods Pro 2. generácie sú na trhu veľmi populárne aj napriek vysokej cene, ktorá je spoločnosťou Apple stanovená na 299 €. Po kliknutí na tento odkaz ich však môžete získať od cca 245 € u autorizovaného predajcu Apple. Je to teda viac, ako polovičná úspora, oproti AirPods Max, čo už stojí za zváženie.

AirPods Pro 2
Zdroj: YouTube / The Everyday Dad

Navyše AirPods Pro 2. generácie majú aj modernejší čip, ktorý prinesie s aktualizáciou iOS 17 do zariadenia nové užitočné funkcie. Bližšie sme sa im venovali v tomto článku. V tejto chvíli ide teda asi o tú najvýhodnejšiu voľbu, s ktorou neurobíte krok vedľa.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 kúpite v zľave za super cenu. Je to geniálny vstup do sveta Apple, na ktorom ušetríte stovky eur

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -