Ak hľadáte špičkové inteligentné hodinky za rozumnú cenu, máme pre vás jeden tip, ktorého výber nebudete ľutovať. Garmin Epix Pro G2 ponúkajú extrémnu výbavu, majú krásny displej a tiež dlhú výdrž batérie. V zľave ich teraz kúpite veľmi výhodne.

Garmin Epix Pro G2 disponujú 1,4″ AMOLED displejom s rozlíšením 454 x 454 pixelov a podporou funkciu Always-on. Používatelia sa môžu tešiť aj na ochranu displeja vďaka technológii Gorilla Glass a tiež veľmi pevnú konštrukciu, ktorá je ako stvorená aj do náročných podmienok. Garmin Epix Pro G2 majú vo svojich útrobách multi-frekvenčný prijímač satelitného signálu GPS a tiež množstvo senzorov. Spomeňme napríklad tie na meranie srdcového tepu, hladiny kyslíka v krvi (oxymeter), výpočet spálených kalórii a tiež sledovanie spánku. Nechýba tu samozrejme ani krokomer či meranie hladiny stresu.

Keď sa pozriete na cenu týchto hodiniek, automaticky si uvedomíte, prečo patria do prémiovej triedy. Garmin Epix Pro G2 totiž štartujú na čistke 1 049 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ich kúpite v zľave za 864 €, vďaka čomu na zariadení ušetríte skoro 200 €. Myslíte však na to, že ponuka môže byť časovo / skladovo obmedzená a preto vám nevieme zaručiť, dokedy bude presne platiť. Ak teda máte záujem o Garmin Epix Pro G2, radšej dlho neváhajte.

Toto zariadenie by sme mohli bez problémov označiť aj za konkurenta Apple Watch Ultra 2. generácie od Apple či už z pohľadu ceny, alebo výbavy. Jeho veľkou výhodou je, že okrem pravidelného sledovania zdravia vám poskytne dáta aj o vašej fyzickej kondícii a neustále vám bude vytvárať rôzne štatistiky od ktorých sa môžete odraziť pri svojich tréningoch. Hodinky majú aj pokročilé funkcie, ktoré budete v konkurenčných Apple Watch Ultra 2 hľadať len veľmi ťažko. Spomeňme napríklad funkciu Pacepro, ktorá sleduje dáta z behu do kopca a následne vyhodnocuje, aké robíte v tomto smere pokroky. Technológia sleduje vaše VO2 Max a históriu cvičenia.

Garmin Epix Pro G2 vám budú odporúčať čo najvhodnejšie tréningy a následne vám poradia, kedy si najlepšie zregenerujete svoje telo. V noci vás tiež bude sprevádzať silné LED svetlo a vďaka pokročilému GPS systému s výškomerom, barometrom či trojosovým elektronickým kompasom sa môžete spoľahnúť na veľmi presnú navigáciu. Stále to však nie je všetko. Hodinky majú aj NFC (Garmin Pay), vďaka čomu s nimi môžete platiť a výdrž batérie dosahuje až 31 dní pri striedmom používaní. Reálne sa, ale držte skôr týždňovej hranice, ak patríte medzi aktívnych používateľov.

Prečítajte si tiež  Hodinky Garmin Vívoactive 4S kúpite tesne pred Vianocami v zľave. Sú mimoriadne lacné

Čerešničkou na torte je potom odolnosť voči vode v rámci normy 100 M (10 ATM) a taktiež celková odolnosť v rámci normy americkej armády MIL-STD-810, ktorú spĺňajú aj Apple Watch Ultra 2. Ak teda hľadáte špičkové inteligentné hodinky, ktoré vám budú robiť spoločnosť ešte veľa veľa rokov, Garmin Epix Pro G2 sú pre vás, ako stvorené. A keďže ich po kliknutí na tento odkaz kúpite za za 864 €, z nášho pohľadu tu nie je veľmi o čom. Rozhodnúť sa, ale musíte vy sami. Hodinky sú vhodné pre iOS aj Android.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -