Pokiaľ ste si niekedy vyberali dostupné príslušenstvo pre svoj iPhone, určite ste sa stretli so značkou Spigen, ktorá ho dlhé roky vyrába. S rozumnou cenovkou a vysokou kvalitou sú tieto výrobky dostupné prakticky pre všetkých. Teraz však zaradila do predaja puzdro pre iPhone 13, ktoré je vyrobené z prémiových materiálov.

Novinka sa volá ENZO a firma na jej výrobu použila semiš (zvnútra) a najkvalitnejšiu Genoma kožu. Dôležité je tiež poznamenať, že koža neobsahuje žiadne chemické látky a za jej úpravou stojí proces, ktorý je postavený na prírodnej (rastlinnej) báze.

Spigen so svojim novým krytom mieri do prémiových sfér, a používa v ňom nielen elegantný dizajn, ale takisto aj svoje najlepšie technológie, slúžiace na ochranu zariadenia pred pádom. Veď to je koniec koncov jeho primárnym účelom.

Fanúšikovia bezdrôtového nabíjania sa ale môžu tešiť aj na podporu magnetického systému MagSafe, ktorý sa nachádza v každom iPhone 12 a iPhone 13.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

No a ak si svoje púzdro náhodou poškriabete, ošúchate, kvapne vám naň voda alebo káva, podľa výrobcu to bude malý odkaz každého aspektu vášho života – pekná myšlienka.

Cena nie je nízka 

Samozrejme, pokiaľ chcete kvalitné puzdro vyrobené z prémiovej kože, logicky to nebude zadarmo. Spigen si za svoju novinku účtuje presne 150 $, čo je v prepočte asi 135 €.

Zatiaľ sa ENZO predáva len na zahraničných trhoch, Amazone a oficiálnej internetovej stránke výrobcu. Veríme však, že v dohľadnej dobe sa dostane aj na náš trh. Kúpite si ho?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -