Spoločnosť Spotify nedávno oznámila zmenu dizajnu svojej aplikácie s novým kanálom Domov a funkciami automatizácie. Niektoré zo zmien môžu byť používateľom až príliš povedomé. Spoločnosť predstavila nový dizajn v stredu a nazvala ho svojím doteraz najvýznamnejším vývojom. Zaujímavé je, že sa náramne podobá na rozhranie siete TikTok.

Nový kanál Home, ktorý je zobrazením podobný TikToku umožňuje používateľom prechádzať náhľadmi videí a zvukových nahrávok piesní, podcastov a audiokníh. Táto možnosť tiež obsahuje nové kanály videí na objavovanie v časti Vyhľadávanie.

Spotify nový dizajn
Zdroj: Spotify

Do aplikácie pribudla aj funkcia DJ, čo je nový personalizovaný sprievodca s umelou inteligenciou, ktorý bol nedávno spustený v beta verzii pre používateľov služby Premium. Momentálne je však dostupný iba v USA a v Kanade. Tento algoritmus sa učí na základe hudobného vkusu používateľov a vyberá, čo im má hrať podľa ich častých preferencií.

Pribudla aj funkcia Smart Shuffle, ktorá prináša nový zážitok z počúvania hudby vďaka personalizovaným odporúčaniam. Tie zodpovedajú zvuku používateľom vytvoreného zoznamu skladieb a dokážu zamiešať piesne a pridávať nové, ktoré sú šité na mieru podľa podobností v playlistoch používateľov.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz

Prečítajte si tiež  Apple Music sa už testuje aj pre Android!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -