Apple patrí medzi najväčšie technologické spoločnosti na svete, čo automaticky znamená, že každý, kto s ním spolupracuje, uzatvára veľmi dobrý obchod. Dôkazom je aj spoločnosť Luxshare, ktorá vykázala v prvej polovici roka 2021 rekordné tržby a zisk!

„Spoločnosť so sídlom v Guangdongu, niekedy nazývaná aj „Little Foxconn“, ktorá neustále prehlbuje svoje vzťahy s Apple a po prvýkrát montuje telefóny iPhone uviedla, že tržby v prvom polroku medziročne vzrástli o viac ako 30% na 48,14 miliardy juanov (7,42 miliardy dolárov). Čistý zisk sa zvýšil o 22% na 3,08 miliardy juanov.“Nikkei Asia

- Reklama -

Luxshare v registri na burze cenných papierov zdôraznil, že tieto výsledky dosiahol aj napriek tomu, že niektoré aktivity a činnosti museli byť odložené z dôvodu viacerých vonkajších faktorov.

Nepriamo tak odkazuje na nedostatok čipov, ktorý robí problémy celému technologickému a automobilovému priemyslu. Situácii ale nepomáha ani pretrvávajúca zdravotný kríza.

S Apple spolupracuje od roku 2013. Začal konektormi a teraz má na pleciach najdôležitejší produkt

Čísla a zisky krásne ukazujú, kam sa spoločnosť Luxshare dostala od momentu, kedy začala spolupracovať so spoločnosťou Apple v roku 2013. V tom čase dodávala len niektoré konektory pre zariadenia.

V roku 2017 ale dostala za úlohu produkovať AirPods a neskôr v roku 2019 sa do výrobného procesu zaradili aj Apple Watch. Teraz z jej fabrík schádzajú aj nové iPhony 13!

Na tento mesiac Luxshare údajne získal 3 % objednávok pre iPhone 13 mimo ďalších dvoch dodávateľov Foxconn a Pegatron. Pokiaľ sa osvedčí ako spoľahlivý dodávateľ a partner, v budúcnosti prevezme ešte väčší podieľ produkcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -