Apple Watch Ultra sú zariadenie, ktoré oslovilo množstvo fanúšikov Apple. Aj keď je pravda, že ich drvivá väčšina budúcich majiteľov nebude mať ako využiť, keďže ide o vlajkovú loď ponuky, určite zaznamenajú obrovský úspech.

Medzi hlavné benefity tohto zariadenia, ktorého slovenská cena štartuje na hranici 999 €, patrí jednak väčší, až 49 mm displej a taktiež odolný titánový rám v kombinácii s tvrdším zafírovým sklíčkom. Práve vďaka tomu by vám Apple Watch Ultra mali vydržať aj vtedy, ak sa s nimi vyberiete na turistiku a oškriete ich niekde o skalu.

Prečítajte si tiež  Apple sa vysmieva používateľom. iPhone 14 Pro obsahuje niečo, čo nás poriadne sklamalo

Rovnako tak sa, ale s nimi môžete aj potápať až do 40 metrov, v rámci čoho vám toto zariadenie zmeria okrem hĺbky ponoru aj aktuálnu teplotu vody. Je to skrátka produkt pre tých najnáročnejších z najnáročnejších.

Unboxing a prvé dojmy 

Aj keď sa Apple Watch Ultra začnú predávať až zajtra 23. septembra 2022, prví recenzenti ich mali tú česť vyskúšať s dvojdňovým predstihom. Vďaka tomu sa dnes môžete pozrieť na ich videá, ktoré zachytávajú zariadenia nielen pri rozbaľovaní z novej krabičky, ale aj pri prvých testoch. Upozorňujeme ale, že zatiaľ nejde o dlhodobé recenzie. Tých sa dočkáme až neskôr.

Z nášho pohľadu je najväčšou výhodou Apple Watch Ultra obrovský displej a rovnako aj výdrž batérie, ktorá atakuje hranicu 60 hodín v špeciálnom šetriacom režime.

Prečítajte si tiež  Veľké porovnanie iPhone 14 Pro Max vs Samsung Galaxy S22 Ultra. Ktorý fotí a natáča lepšie zábery? Poznáme odpoveď

Ak ale nie ste náročným používateľom a nepotrebujete najnovšiu generáciou hodiniek, vystačiť si môžete aj s minuloročnými Apple Watch Series 7, ktoré sú lacné a v porovnaní s oveľa drahšími Apple Watch Series 8 neprinášajú veľa odlišností. Ich cena štartuje na lákavej hranici 340 €, avšak skladové zásoby sa míňajú.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -