Steve Jobs bol určite jednou z najdôležitejších osobností technologického priemyslu. Hoci nebol technikom, inžinierom ani dizajnérom, dokázal vytvoriť a predať tie produkty, ktoré všetci milujeme. Steve bol jednoducho šikovný podnikateľ. Dnes sa na internete objavili nové fotografie, ktoré zachytávajú Steva tak, ako ho mnoho z vás určite nepoznalo!

Steve Jobs na fotkách, ktoré si nikdy nevidel!

Steve Jobs bol v technologickom svete jedna veľmi populárna osoba, ktorá pre toto odvetvie priniesla možno aj niečo viac ako samotné produkty. Steve svojim zariadeniam dokázal totižto dať “dušu” a tú následne odkopírovali aj konkurenčné spoločnosti. Bol to šikovný chlapík, no napriek jeho popularite ho príliš ľudí na fotke nemá.

Dôvod je viacmenej jednoduchý a to taký, že hoci bol vo svojom obore viacmenej celebrita a celý svet zbožňoval jeho vystupovanie, nebol to žiaden herec, hudobník ani nič podobné. Steve bol jednoducho podnikateľ. Veď koniec koncov dostať od neho autogram bolo veľmi problematické, pretože ich Steve veľmi nerád dával.

Dôvodom nebolo to, že by bol namyslený, práve naopak. Sám sa považoval za “obyčajného” podnikateľa a tí predsa podpisy nedávajú. A keďže neboli podpisy, neboli ani podpis karty a tiež Steve nemal práve paparazzi popularitu. Následujúce zábery ťa preto určite potešia, budeš môcť totiž sledovať Steva na všedných záberoch z bežného života.

Nájdeš tu fotky z obdobia, kedy Steve Jobs prišiel do Pixaru či zábery ako je so svojou manželkou Laurene. Steve sa snažil viesť bežný život, neulietal si na svojej sláve ani peniazoch aj keď pravda, jeho najväčším problémom bola “závislosť” na práci a závislosť na Apple.

Na fotkách nie sú všetky zábery, ak chceš vidieť viacej fotiek a k nim aj nejaký ten popis, odporúčame ti navštíviť tento link!

Steve Jobs - svetapple.sk

Steve Jobs - svetapple.sk

Steve Jobs - svetapple.sk

Steve Jobs - svetapple.sk

Steve Jobs - svetapple.sk

Steve Jobs - svetapple.sk

Steve Jobs - svetapple.sk

Steve Jobs - svetapple.sk

Steve Jobs - svetapple.skSteve Jobs - svetapple.sk

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here