Spoločnosť Apple tento týždeň oznámila, že v juhokórejskej štvrti Myeongdong v Soule čoskoro otvorí svoju najväčšiu maloobchodnú predajňu Apple Store. Na oslavu tejto príležitosti sa firma rozhodla svojim fanúšikom sprístupniť špeciálne pozadia, ktoré si môžete stiahnuť aj vy na svoj iPhone, iPad alebo Mac.

Prečítajte si tiež  Stiahnite si nové tapety z iPhonu SE 3 na svoj aktuálny model

Apple Myeongdong sa slávnostne otvorí už v sobotu 9. apríla o 10.00 hod. miestneho času. Kvôli pandémii si účasť na otvorení bude vyžadovať rezerváciu, takže nie všetci záujemcovia sa do priestorov dostanú ihneď po otvorení.

Ako stiahnuť pozadie?

  1. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku, ktorý sa vám páči a otvorte ho v novom tabe.
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne zvoľte “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky alebo v Nastaveniach.
  4. Hotovo.

Pozadie pre iPhone: 

Pozadie pre iPad: 

Pozadie pre Mac: 

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJApple
Tomáš Varga
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.