Pre niektorých potešenie, pre iných naopak sklamanie. Apple zobralo iPhone SE 2. generácie, vložilo doň tie najmodernejšie technológie a s rovnakým dizajnom ho vrátilo na trh. Po novom je teda zariadenie o niečo pokročilejšie, no takisto aj drahšie.

Prečítajte si tiež  Rusi obchádzajú obmedzenia. Na internet sa vo veľkom snažia dostať cez VPN služby

Jeho súčasťou sú aj drobné vizuálne zmeny v oblasti softvéru, ktoré sa týkajú základných tapiet. No a ak sa vám počas včerajšej prezentácie zapáčili, dnes vám ich prinášame na stiahnutie vo vysokej kvalite.

Hodia sa najmä na stále aktuálny iPhone SE 2. generácie, ktorý bude postupne vyradený z predaja. Použiť ich však môžete aj na staršom iPhone 8 či dokonca jeho predchodcoch, pretože skvele sedia na 4,7″ LCD displej.

Tapety sú dokopy tri a vo všetkých prípadoch majú svoje jedinečné farebné kombinácie. Nech už si vyberiete ktorúkoľvek, veríme, že to váš starší iPhone aspoň trochu oživí.

Ako stiahnuť pozadie?

  1. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku, ktorý sa vám páči a otvorte ho v novom tabe.
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne zvoľte “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky.
  4. Hotovo.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -