Trh so streamovacími službami sa na Slovensku opäť rozširuje. Po novom si budete môcť predplatiť ďalšiu platformu Canal+ od spoločnosti s rovnakým názvom, ktorá prevádzkuje Skylink alebo freeSAT. Na túto novinku upozornil portál Zive.sk.

Canal+ ponúka na našom trhu skvelé filmové a športové zážitky, pričom predplatitelia sa môžu tešiť na kvalitné filmy, seriály či dokumenty z európskej aj americkej produkcie. Rovnako tak tu diváci budú môcť sledovať Premier League a celá videotéka je súčasťou balíčkov Canal+ a Kombi+.

Cena za Canal+ na Slovensku je relatívne vysoká

Ak ste očakávali, že nová streamovacia služba bude na diváka útočiť nízkou cenou, tak ste boli na omyle.

Balíček Canal+ je totiž na našom trhu v porovnaní s ostatnými službami relatívne drahý a stojí až 7,49 € / mesačne. Do konca mája si Canal+ môžu vyskúšať všetci zákazníci TV operátora Skylink úplne zadarmo.

Čo sa týka platby, tak tá prebieha jednoduchým spôsobom. Za celú videotéku je možné zaplatiť buď platobnou kartou alebo prostredníctvom služby PayPal.

Výhody Canal+

Medzi hlavné výhody novej streamovacej služby patrí bohatá ponuka filmov, seriálov či dokumentov a tiež športový obsah. Platforma sa dá využívať na štyroch zariadeniach súčasne (v rámci jedného predplatného), no programy Canal+ Sport a Canal+ Action sú limitované len dvoma zariadeniami.

Aplikáciu streamovacej služby Canal+ si môžete nainštalovať buď na svoj smart televízor, ale aj do počítača, notebooku, iOS zariadenia či Androidu.

Nevýhody Canal+

Služba je v porovnaní s konkurenciou relatívne drahá a pre bežných predplatiteľov neponúka žiadnu uvádzaciu akciu. Štandardné mesačné predplatné v rámci jediného ponúkaného balíka je 7,49 / mesačne.

Len pre porovnanie, za SkyShowTime zaplatí slovenský zákazník 5,99 € / mesačne, za HBO Max 6,99 € / mesačne, za Apple TV+ 6,99 € / mesačne a za Netflix 7,99 € / mesačne.

Za ďalšiu nevýhodu potom považujeme nedostupnosť slovenskej lokalizácie služby. Zákazníci si tu momentálne neužijú slovenské titulky a ani dabing.

Aké filmy a seriály si môžem pozrieť na Canal+

Canal+ filmy
Zdroj: Canal+

Nová služba je plná zaujímavých filmových trhákov. Spomeňme napríklad: 96 hodín, Revenant, Postrádatelní 2, Hurá do džungle, Vreskot 4, Need For Speed, Pes, Express, Kajínek, Detektív z HongKongu, Krvavá voľba. Viac si môžete prezrieť tu.

Zhrnutie 

Canal+ je úplne nová streamovacia služba, ktorá môže zaujať slovenského diváka bohatou obsahovou ponukou či možnosťou sledovania anglickej futbalovej ligy.

Služba je ľahko prístupná, pretože sa dá sledovať na viacerých zariadeniach súčasne a pre všetky ponúka svoju vlastnú aplikáciu alebo webstránku (smart TV, PC, notebook, smartfón, tablet).

Prečítajte si tiež  Disney+ bude extrémne zdražovať. Do služby zamieria aj reklamy

Medzi nevýhody potom patrí vyššia cena na úrovni 7,49 € / mesačne či neprítomnosť slovenských titulkov alebo dabingu.

Dajte nám vedieť do komentára, či si Canal+ vyskúšate. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -