Ak vlastníte jeden z prémiových modelov nového iPhonu 14, majte sa na pozore. Spoločnosť Apple nedávno priznala, že používatelia iPhonu 14 Pro  a iPhonu 14 Pro Max môžu po zapnutí zariadenia vidieť na displeji blikajúce vodorovné čiary. Zdá sa, že sa jedná o chybu, na ktorej odstránení gigant z Cupertina už niekoľko týždňov pracuje.

Minulý mesiac portál MacRumors informoval, že čoraz viac majiteľov iPhonu 14 Pro hlási, že na displeji pri zapnutí zariadenia blikajú zelené a žlté horizontálne čiary.

- Reklama -

Presné podrobnosti v tom čase neboli známe. V tom čase sa rovnako nevedelo, či spoločnosť Apple tento problém skúma, alebo či ide o hardvérový alebo softvérový problém.

Apple však na svoju reakciu nenechalo dlho čakať. V novej správe spoločnosť tento problém priznala a zmiernila obavy, že vyplýva z hardvérovej chyby. Podľa tlačovej správy je sa problém prešetruje a čoskoro bude vydaná aktualizácia systému iOS, ktorá ho bude riešiť.

Zdroj: Reddit /u/1LastOutlaw

Systém iOS 16.3 je v súčasnosti v štádiu vývojárskeho testovania. Verejného beta už je dostupná, no spustenie novej aktualizácie sa očakáva až o niekoľko týždňov. V najbližšej dobe by spoločnosť Apple mohla vydať iOS 16.2.1, v ktorom sa pravdepodobne bude jednať o odstránenie tohoto problému.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -