AirPods 3

O nový záber sa postarala internetová stránka 52audio, ktorá dnes celému svetu ukázala, ako bude vyzerať tretia generácia bezdrôtových slúchadiel AirPods. Fotografia zachytáva samotné zariadenie a tiež jeho nabíjaciu krabičku.

Ako môžete vidieť sami, únik zobrazuje slúchadlá, ktoré sú veľmi podobné súčasným AirPods Pro. Majú kratšie nožičky, viacero otvorov a upravený tvar. Celé to pôsobí veľmi dôveryhodne a súhlasí so staršími únikmi, o ktorých sme informovali ešte minulý rok.

Aby toho nebolo málo, k dispozícii by mali byť tiež silikónové štuple pre lepšie utlmenie okolitých zvukov, no na aktívnu redukciu šumu zabudnite. Apple tu aplikuje aj systém vyrovnávania tlaku pre vyšší komfort používania. Čerešničkou na záver bude prítomnosť dotykového ovládania s haptickou odozvou podobne, ako na drahšom modeli.

Nabíjacie puzdro sa už nebude otvárať smerom dohora, no Apple prejde na princíp „zboku“, ktorý uplatnilo pri AirPods Pro. Celkové rozmery sa mierne zredukujú a v prednej časti môžeme očakávať malú LED diódu.

Novinka ponúkne napriek kratším nožičkám cca 5 hodín (a viac) nepretržitého prehrávania hudby a vysoko-pravdepodobná je aj funkcia transparentného posluchu.

V súčasnosti ešte nie je jasné, kedy sa presne AirPods 3. generácie dočkáme, no šepká sa o začiatku marca 2021. Napíšte nám do komentára, či sa na túto novinku tešíte.

Prečítajte si tiež  Apple Číňanom nedovolí vygravírovať si na zariadenia čokoľvek chcú
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.