Pokiaľ sa už tešíte na nové farby puzdier, ktoré budú dostupne pravdepodobne od budúceho týždňa, dnes sa na internet dostali zábery, ktoré ich zachytávajú aj s originálnymi baleniami a názvami.

Ako môžete vidieť sami, k dispozícii budú štyri nové prevedenia a to melónová (Cantaloupe), zelená (Pistachio), tmavomodrá (Capri Blue) a tmavofialová (Ametyst).

- Reklama -

Samozrejmosťou bude aj plná kompatibilita s príslušenstvom MagSafe, dostupným pre každý iPhone 12. Fotografie jarných krytov a animácii sme mohli vidieť už na predošlých únikoch. Zatiaľ však žiaden z nich neponúkal taký kvalitný pohľad, ako ten dnešný.

Postaral sa oň neznámy leaker Tommy Boi, ktorý má pravdepodobne prístup ku niektorým produktom predčasne. Je možné, že ich už Apple začalo rozosielať do Apple Store, prípadne ku resellerom s malým predstihom.

Napíšte nám do komentára, ktorá z nových farieb sa najviac páči vám. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJtwitter
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.