Následujúce fotografie ťa pravdepodobne veľmi prekvapia. Nepozeráš sa totiž na hodinky Apple Watch od spoločnosti Apple ale na lacnú alternatívu k tomuto zariadeniu, za ktorú zaplatíš iba 30$.

To je však cena, za ktorú dostaneš skutočne veľa a kúpa tohto zariadenia zrazu prichádza na zváženie. Veď stojí len 30$. Za najlacnejšie Apple Watch by si vysolil až 349$!

D Watch

Toto podivné Čínske zariadenie ponúka vo svojom tele malý OLED displej s uhlopriečkou 0,95″ a rozlíšením 96×94 pixeov.

To samozrejme nie je Retina na Apple Watch ale práve vďaka nemu dokážu hodinky vydržať v standby režime 168 hodín.

Kapacita batérie je 180mAh a okrem toho všetkého ponúka toto zariadenie aj Bluetooth, vstavanú pamäť 32GB, ktorú je možné rozšíriť pomocou SD kariet o ďalších 32GB, akcelerometer a gyroskop. Dokonca s nimi môžeš ísť aj do vody, keďže sú vodotesné!

D Watch ti budú vedieť zmerať denný počet krokov či vypočítať počet spálených kalórií za daný deň.

Taktiež budú vedieť dennodenne stanoviť nové ciele, čo sa týka športových výkonov. Hodinky sa budú synchronizovať s tvojim smartfónom.

Táto synchronizácia, ktorá bude prebiehať cez Bluetooth bude vedieť prehrať na tvojom zariadení zvuk, vďaka čomu ho jednoduchšie nájdeš. Taktiež budeš môcť pomocou hodiniek ovládať fotoaparát na smartfóne či napríklad synchronizovať SMS alebo Maily.

Prečítaj si tiež: Krabica od Apple Watch môže stáť viac, ako konkurenčné hodinky s Androidom!

Zaujímavý je tiež bezpečnostný systém, ktorý ochráni tvoj iPhone pred potencionálnymi zlodejmi.

Ak sa totiž tvoj telefón vzdiali dajme tomu na 10 metrov, hodinky ťa včas upozornia a ty máš ešte šancu odcudzený telefón niekedy vidieť. Je jasné, že Apple Watch to nie sú ale za tých 30$ toho dokážu skutočne veľa. Pokiaľ teda máš záujem o niečo podobné, určite si pozri viac informácií tu!

https://www.youtube.com/watch?v=5wbHsPp2TtE

Prečítajte si tiež  Apple Watch v moduloch s iPadom sú pripojené cez Lightning!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.