Len pred pár dňami sme vás informovali o tom, že Apple pripravil pre svojich obchodníkov nálepky Apple Pay. Ide o jeden zo spôsobov, ako spropagovať nový platobný systém a pripomenúť zákazníkovi fakt, že v danom obchode môže platiť aj pomocou svojho iPhonu či hodiniek Apple Watch. Obchodníci mohli objednávať podľa našich správ od pondelka, no a dnes im už prišli prvé kusy, poďme sa na ne teda pozrieť!

Nálepky

Nálepky, ktoré rozoslalo Apple sú vlastne veľmi podobné tým, ktoré nájdeme na sklenených výkladoch rôznych obchodov. Spoločnosť sa rozhodla, že do balíčka pridá okrem samotných nálepiek aj návod, ako ich nalepiť či špeciálnu stierku, ktorá pomôže pri aplikácií danej nálepky.

Apple si dalo záležať aj na tom, aby sa zviditeľnilo a tak v návode uvádza, že nálepky treba lepiť nad všetky ostatné nálepky, aby boli vždy v dohľade. Uvidíme, kedy sa objavia aj u nás. Podľa Tima Cooka by to mohlo byť už niekedy koncom tohto roka (v Európe), čo však neznamená, že to tak bude aj u nás. Všetko vlastne záleží len na miestnych bankách ako sa budú snažiť. Dúfajme však, že nebudeme musieť na Apple Pay príliš dlho čakať!

Zdroj: 9to5mac.com

Prečítajte si tiež  Výroba iPhonu 13 Pro je o niečo drahšia ako v prípade iPhonu 12 Pro. Prečo sa cena nemení?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.