Nákup televízora už dávno nie je takou náročnou úlohou, ako sme na to boli zvyknutí kedysi. Technológie pokročili a výrobcovia sú schopní skompletizovať zaujímavé produkty s veľkou uhlopriečkou za rozumnú cenu. Pekným príkladom je aj 58″ TV od spoločnosti TCL, ktorej cena v poslednom období výrazne klesla. Za pomerne málo peňazí získate veľa muziky.

Zariadenie sa vyznačuje veľkou 58″ uhlopriečkou, ktorá má priemer až 147 cm a vysoké 4K Ultra HD rozlíšenie. Vďaka tomu bude všetok obsah krásne ostrý. Zariadenie je vybavené aj technológiami HDR 10 či Dynamic Color Enhancement, ktoré vám zabezpečia vynikajúcu kvalitu obrazu. V neposlednom rade nemôžeme zabudnúť ani na inteligentné funkcie a vstavané aplikácie vďaka operačnému systému Goolgle TV, ktorý je súčasťou tejto televízie.

No a aká je teda cena? V čase uvedenia na trh sa 58″ TV od TCL predávala za 569 €, čo je vzhľadom na jej veľkosť a ponúkaný hardvér pomerne adekvátna čiastka. Keďže však už nejde novinku, po kliknutí na tento odkaz môžete 58″ TV kúpiť od 369 €, vďaka čomu na jej nákupe ušetríte krásnych 200 €. Navyše za podobné peniaze televízor nájdete aj priamo u autorizovaného predajcu spoločnosti TCL.

TCL 58
Zdroj: TCL

Televízor má samozrejme Wi-Fi, Bluetooth či USB pripojenie a podporuje hlasové ovládanie. Taktiež v ňom nájdete aplikácie ako Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV+, Steam Link, Voyo, O2 TV a ďalšie, ktoré môžete používať aj bez Apple TV. Televízor má aj reproduktory s podporou zvuku Dolby Audio.

TCL má aj o málo drahšiu 65″ TV

TCL 65P635
Zdroj: TCL

Ak preferujete väčšie uhlopriečky, pričom 58″ panel sa vám nezdá ako dostatočne veľký, spoločnosť TCL má pre vás riešenie. V jej ponuke nájdete aj 65″ TV, ktorá je po hardvérovej stránke veľmi podobná 58″ modelu. Jej uhlopriečka však dosahuje až 165 centimetrov, čo môže byť pre niektorých zákazníkov lákavé.

Cena takto rozmernej TV v čase uvedenia na trh presahovala 700 €, no dnes je omnoho nižšia. Po kliknutí na tento odkaz môžete mať 65″ televízor od TCL už od 464 €, čo sa určite oplatí. Rozhodnutie, pre ktorý model sa rozhodnete ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple sa možno prinavráti ku sklu!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here