Jablková seriálovo-filmová služba už čoskoro otvorí brány ďalšiemu vítanému prídavku. Spoločnosť Apple potvrdila, že tretia séria populárneho seriálu Ted Lasso príde na Apple TV+ na jar.

Ted Lasso je jedným z najúspešnejších televíznych programov spoločnosti Apple, o čom svedčí množstvo prestížnych ocenení. Jason Sudeikis sa v úlohe futbalového trénera z Kansasu, ktorý je najatý na trénovanie profesionálneho futbalového tímu v Anglicku ukáže už tretiu sériu.

Návrat oceneného seriálu bude pravdepodobne jeho posledným výstupom. Členovia hereckého obsadenia sa rozlúčili na sociálnych sieťach hneď po tom, ako sa v novembri skončilo natáčanie tretej série. Nahráva tomu aj fakt, že spoločnosť Apple sa k štvrtej sérii zatiaľ nevyjadrila.

Ted Lasso dorazí už čoskoro s treťou sériou
Zdroj: Apple

Apple potvrdilo, že tretia séria dorazí na jar 2023. Konkrétny dátum vydania však zatiaľ nie je známy.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Prečítajte si tiež  AKTUALIZOVANÉ: Apple po prvýkrát od roku 2017 výrazne zdraží iPhone (14). Toto sú očakávané ceny
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJApple
Tomáš Varga
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.