Jablková seriálovo-filmová služba už čoskoro otvorí brány ďalšiemu vítanému prídavku. Spoločnosť Apple potvrdila, že tretia séria populárneho seriálu Ted Lasso príde na Apple TV+ na jar.

Ted Lasso je jedným z najúspešnejších televíznych programov spoločnosti Apple, o čom svedčí množstvo prestížnych ocenení. Jason Sudeikis sa v úlohe futbalového trénera z Kansasu, ktorý je najatý na trénovanie profesionálneho futbalového tímu v Anglicku ukáže už tretiu sériu.

- Reklama -

Návrat oceneného seriálu bude pravdepodobne jeho posledným výstupom. Členovia hereckého obsadenia sa rozlúčili na sociálnych sieťach hneď po tom, ako sa v novembri skončilo natáčanie tretej série. Nahráva tomu aj fakt, že spoločnosť Apple sa k štvrtej sérii zatiaľ nevyjadrila.

Ted Lasso dorazí už čoskoro s treťou sériou
Zdroj: Apple

Apple potvrdilo, že tretia séria dorazí na jar 2023. Konkrétny dátum vydania však zatiaľ nie je známy.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJApple
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.