Na svete je ďalší klon, ktorý kopíruje zariadenie od spoločnosti Apple. Tentokrát sa indická spoločnosť Pebble zamerala na špičkové Apple Watch Ultra, ktoré štartujú na sume 999 €, no ich cena na Slovensku už klesla pod úroveň 870 €. Klon od Pebble je však aj napriek tomu neporovnateľne lacnejší.

Aby sme vás uviedli do deja, nejde o tú spoločnosť Pebble, ktorú vlastní Google ale o úplne iné Pebble, ktoré pochádza z Indie. Firma sa zameriava na rôzne iné zariadenia, ktoré kopíruje a na trhu ich ponúka za rekordné nízke ceny. Klon Apple Watch Ultra nesie názov Cosmos Engage a ponúka prakticky rovnaký dizajn len za 48 $. Čítate správne.

Aby toho nebolo málo, indická spoločnosť má v ponuke aj hodinky s názvom Frost, ktoré naopak kopírujú o čosi lacnejšie Apple Watch Series 8. Za toto zariadenie zaplatíte iba necelých 25 €, čo je skoro neuveriteľné. Len pre porovnanie, originál sa na Slovensku predáva stále za viac ako 539 €, no vďaka zľavám na ňom môžete niečo ušetriť. To je zhruba dvadsaťkrát viac!

Klon Apple Watch Ultra od Pebble
Zdroj: Pebble

Aj keď zatiaľ neboli zverejnené žiadne oficiálne zábery fejkových Apple Watch Ultra, výrobca tvrdí, že ponúknu až 1,95″ Always-on IPS displej, ktorý bude schopný dosiahnuť jas 600 nitov. Hoci nejde o žiaden zázrak, za 48 $ to môžeme považovať za dostatočné.

Klon Apple Watch Ultra od Pebble
Zdroj: Pebble

Hodinky Pebble Cosmos Engage by tiež mali byť schopné monitorovať hladinu kyslíka v krvi či srdcovú frekvenciu. Výrobca sľubuje aj hlasového asistenta s umelou inteligenciou, bezdrôtové nabíjanie s 5 dňovou výdržou batérie či odolnosť voči vode o prachu v rámci normy IP67.

Aj na Slovensku kúpite lacné hodinky, ktoré imitujú Apple Watch. Majú krásny displej a hliníkové telo

Zdroj: ARMODD (úprava redakcie)

Možno si teraz hovoríte, že v Indií sú podobné produkty lacnejšie ako u nás, no nie je to celkom pravda. Len nedávno sme vás informovali o českej značke ARMODD a jej hodinkách Squarz 11 Pro. Toto zariadenie pomerne hodnoverne imituje Apple Watch, no aspoň trochu sa snaží odlíšiť tvarmi, ktoré sa nedajú označiť za úplne rovnaké.

Obrovským benefitom oproti iným konkurentom v rovnakej cenovej hladine je však vynikajúci displej či kvalitná hliníková konštrukcia, ktoré vám dodajú hodnotný pocit počas nosenia na ruke. No a cena? Zatiaľ čo ARMODD predáva toto zariadenie štandardne za 109 €, no vy ich môžete kúpiť aj za 69 €. Obrovským bonusom je aj trojročná záruka.

Prečítajte si tiež  Garmin Venu Sq 2 sú v zľave a majú tvar, ako Apple Watch. Toto ponúkajú za fantastickú cenu
ARMODD Squarz 11 Pro
Zdroj: ARMODD

Súčasťou ARMODD Squar 11 Pro sú samozrejme rôzne ciferníky, prepracované používateľské rozhranie, digitálna korunka či senzory, ktoré vám zmerajú tep a iné hodnoty.

Dajte nám vedieť do komentára, či by ste boli ochotní takéto zariadenie vymeniť za Apple Watch, prípadne si ho kúpiť ako lacnejšiu alternatívu. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here