Technológie sú dnes mimoriadne schopné. Kedysi by sme na natočenie pekných záberov potrebovali drahú a profesionálnu techniku. Pokiaľ si odmyslíme určité obmedzenia, dnes mnoho z nich môže vzniknúť aj na obyčajný iPhone 11 Pro. Presvedčí vás o tom následujúci film zo série „Shot on iPhone“.

Tento film natočili na iPhone 11 Pro!

Jablková spoločnosť sa počas dnešného dňa pochválila novým videom, ktoré patrí do „marketingovej“ série „Shot on iPhone“. Apple týmto spôsobom dokáže ukázať potencionálnym zákazníkom, čoho sú jeho výrobky schopné v oblasti kamerových systémov.

V tomto prípade sa jedná v podstate o krátky 9-minútový film, ktorý natočil režisér Damien Chazelle (autor filmov: „La La Land“ či „Whiplash“). Špecialitou celého diela je to, že si ho nepozriete na šírku tak, ako ste zvyknutí ale naopak na výšku (čo mnohí ľudia odsudzujú).

Všetky zábery vznikli pomocou súčasnej vlajkovej lode, iPhone 11 Pro. Okrem výsledku si môžete pozrieť takisto aj zákulisie, ktoré ukazuje ako novinka vznikala. Natočiť celý film na smartfón a ešte k tomu vertikálne vôbec nie je jednoduché. Výsledok je ale ohromný.

Do komentára nám nezabudnite napísať, ako sa tento krátky snímok zapáčil vám. Za nás sa jedná o fascinujúci experiment, ktorý je veľmi originálny…

https://youtu.be/xqiPZBZgW9c
https://youtu.be/w41SUOzS09A
Prečítajte si tiež  iPhone 11 Pro chcelo v predobjednávkach viacej ľudí ako iPhone 11. Ako je to možné?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -