Určite si nebudeme klamať keď napíšeme, že marketingová kampaň „Shot on iPhone“ patrí medzi najlepšie aké spoločnosť Apple v minulosti používala. Len nedávno sme vám priniesli článok o tom, ako celá kampaň pred siedmymi rokmi začala.

Dnes tu máme ale video, ktoré nesie názov „A Dozen Eggs“ (Tucet Vajec) a ukazuje nám ako sa dá kreatívne pracovať s vajíčkami a za pomoci obyčajného iPhonu a niekoľkých sofistikovaných efektov vytvoriť pokojne aj krátky film.

- Reklama -

Všetky zábery boli samozrejme zachytené na najnovší iPhone 13 Pro, ktorý disponuje prepracovanými kamerami ale aj režimom ProRres či Cinematic. Vďaka tomu je ako stvorený na natáčanie videa.

Pridajte si Svetapple.sk aj na Instagrame. Každý deň prinášame množstvo zaujímavého obsahu, ktorý je trochu iný než tu na webe.

Autorom fantasy snímku je Michael Gondry a popis pod nim hovorí nasledovné: „Čo sa stane, keď zoberiete 12 vajec, pridáte iPhone 13 Pro a vložíte do toho vynaliezavú myseľ Michela Gondryho? Z jednoduchého sa stáva kino.“

Pozrite si video pod týmto textom a dajte nám vedieť do komentára ako na vás zapôsobilo. Páči sa vám štýl marketingovej kampane „Shot on iPhone“?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.