Slúchadlá AirPods Max sú jedným z mála zariadení, ktoré na svojho nástupcu čakajú už viac ako dva roky. Pôvodne sa odhadovalo, že by druhá generácia prémiových slúchadiel od Apple mohla doraziť už v priebehu tohto roka. Tento scenár však zmietol zo stola známy analytik Ming-Chi Kuo, ktorý predpovedá príchod AirPods Max 2 najskôr na rok 2024 alebo dokonca až 2025. Aktuálnu generáciu AirPods Max kúpite na Slovensku od 560 €.

Aj tento článok vznikol vďaka e-shopu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné kryty pre váš iPhone ale aj iné Apple produkty. Vybavenie objednávky je veľmi rýchle a platiť môžete samozrejme aj cez Apple Pay (reklama)

Vo svojej najnovšej sérii príspevkov Kuo načrtol, že reálny príchod AirPodov Max by sa mohol udiať niekde medzi druhou polovicou 2024 a prvou polovicou roka 2025. V rovnakom čase je podľa všetkého plánovaná aj aktualizácia HomePodu mini a lacnejšej verzie slúchadiel AirPods s prívlastkom Lite.

V praxi by malo ísť o najlacnejší model bezdrôtových slúchadiel v ponuke, pričom jeho cena bude podliezať aj AirPods 2. generácie. Tie dnes nájdete po kliknutí na tento odkaz u slovenských predajcov aj za 127 €. Po technickej stránke by AirPods Lite mohli byť veľmi podobné. Bližšie podrobnosti ale zatiaľ nepoznáme.

Očakávané funkcie novej generácie AirPods Max zahŕňajú konektor USB-C namiesto portu Lightning, vylepšené potláčanie hluku, dlhšiu výdrž batérie a nové farebné variácie. Nebude chýbať ani nový čip U1 na presné vyhľadávanie v aplikácii Find My a ďalšie novinky.

Apple AirPods Max
Zdroj: Unsplash / the blowup / Ravi Palwe

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  30 vecí, ktoré by sme chceli v iOS 11!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -