Slúchadlá AirPods Max sú jedným z mála zariadení, ktoré na svojho nástupcu čakajú už viac ako dva roky. Pôvodne sa odhadovalo, že by druhá generácia prémiových slúchadiel od Apple mohla doraziť už v priebehu tohto roka. Tento scenár však zmietol zo stola známy analytik Ming-Chi Kuo, ktorý predpovedá príchod AirPods Max 2 najskôr na rok 2024 alebo dokonca až 2025. Aktuálnu generáciu AirPods Max kúpite na Slovensku od 560 €.

Aj tento článok vznikol vďaka e-shopu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné kryty pre váš iPhone ale aj iné Apple produkty. Vybavenie objednávky je veľmi rýchle a platiť môžete samozrejme aj cez Apple Pay (reklama)

Vo svojej najnovšej sérii príspevkov Kuo načrtol, že reálny príchod AirPodov Max by sa mohol udiať niekde medzi druhou polovicou 2024 a prvou polovicou roka 2025. V rovnakom čase je podľa všetkého plánovaná aj aktualizácia HomePodu mini a lacnejšej verzie slúchadiel AirPods s prívlastkom Lite.

V praxi by malo ísť o najlacnejší model bezdrôtových slúchadiel v ponuke, pričom jeho cena bude podliezať aj AirPods 2. generácie. Tie dnes nájdete po kliknutí na tento odkaz u slovenských predajcov aj za 127 €. Po technickej stránke by AirPods Lite mohli byť veľmi podobné. Bližšie podrobnosti ale zatiaľ nepoznáme.

Očakávané funkcie novej generácie AirPods Max zahŕňajú konektor USB-C namiesto portu Lightning, vylepšené potláčanie hluku, dlhšiu výdrž batérie a nové farebné variácie. Nebude chýbať ani nový čip U1 na presné vyhľadávanie v aplikácii Find My a ďalšie novinky.

Apple AirPods Max
Zdroj: Unsplash / the blowup / Ravi Palwe

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -