Automobilka Tesla robí niekoľkokrát ročne značný rozruch v mediálnom svete. Teraz to síce nie je až tak „veľkolepé“ (ako napríklad pri predstavení CyberTrucku), no stojí to za pozornosť. Spoločnosť sa pod vedením CEO Elona Muska rozhodla, že začne predávať štýlové kraťasy. Netrvalo dlho a všetky čísla sú už vypredané. Zákazníkom evidentne nevadila ani vysoká cena, ktorá bola stanovená na 69,42$.

Kraťasy Tesla

Automobilka napísala k svojmu novému dizajnérskemu kúsku komentár, v ktorom chce so špeciálnymi šortkami osláviť leto. Jedná sa o limitovanú edíciu, ktorá má na prednej strane logo „TESLA“ a vzadu nápis „S3XY„. Šortky majú lesklú červenú farbu a dopĺňa ich elegantné zlaté vyšívanie.

Popisované sú ako veľmi komfortné a zákazníci si ich môžu užívať vo viacerých veľkostiach (XS,S,M,L,XL). Ako sme už naznačili vyššie, pokiaľ vo vás prepukol silný záujem o tento produkt, pravdepodobne ich budete musieť hľadať na aukčných portáloch ako Ebay a podobne

Behom niekoľkých hodín od pridania na e-shop bola táto limitovaná edícia vypredaná (v každej veľkosti) a ďalšia séria sa zrejme nechystá (kvôli exkluzivite). Tesla teraz sľubuje dodávky do 2-4 týždňov. Brali by ste ich alebo to nie je váš šálok kávy? Napíšte nám do komentára. Pokiaľ chcete vedieť viac, pozrite si oficiálne stránky výrobcu… Vyzerá to na celkom zaujímavý zberateľský kúsok…

Tesla nepredáva iba autá. Za 70$ si môžete zaobstarať červené kraťasy.
Tesla nepredáva iba autá. Za 70$ si môžete zaobstarať červené kraťasy.
Tesla nepredáva iba autá. Za 70$ si môžete zaobstarať červené kraťasy.
Prečítajte si tiež  iMac 24" mal byť predstavený ešte v roku 2020!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.