Unboxing 100 iPhonov 12

Následujúce video je tým najrozsiahlejším unboxingom nových smartfónov od spoločnosti Apple, aký bol kedy zverejnený. Na obrovskom bielom stole sa nachádza 100 krabičiek iPhonu 12 v piatich rôznych farbách. Každá z nich je v zastúpení 20 kusov.

Unbox Therapy sa preslávil najmä vďaka kauze bendgate v roku 2014, kedy celému svetu ukázal, ako ľahko sa dá ohnúť iPhone 6/6 Plus. Medzi jeho najobľúbenejšie činnosti patrí rozbaľovanie produktov. No a keďže je s tým spätý aj názov jeho kanála, vzniklo celkom absurdné video.

Pokiaľ si ho plánujete pozrieť od začiatku do konca, pripravte si celú hodinu voľného času. Autor poctivo otvára každú krabičku, zo zariadení strháva fólie a všetky zapína. Následne ich vracia späť do balení a odkladá na stôl.

Počas 60 minút nezačujete jediného hovoreného slova. Snímok má tak trochu umelecký podtón. No a ak sa pýtate, na čo to bolo dobré, odpoveď je jednoduchá. Video je evidentne sponzorované spoločnosťou Anker (výrobca nabíjačiek, krytov a iného príslušenstva pre iPhone či iPad).

V popise sa dočítate, že každý z týchto iPhonov bude rozdaný niekomu, kto sa zapojí do súťaže. Pre viac informácií treba sledovať všetky sociálne siete Unbox Therapy.

Na záver ešte dodáme, že tento počin zaznamenal veľký úspech. Behom 24 hodín si ho pozrelo viac ako 3 milióny divákov. To nie je vôbec zlé, čo poviete? Chceli by ste vyhrať jeden z týchto iPhonov 12?

PS: Pre spustenie videa kliknite na červené tlačidlo pod týmto textom. Na webe máme chybu, ktorú čo najrýchlejšie opravíme.

Prečítajte si tiež  Netflix spúšťa novú apku pre iPhone. Budete s ňou ovládať hry na TV
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJUnbox Therpy
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.