Po oznámení nového HomePodu, ktorý nahrádza predchádzajúcu verziu sa mnohí majitelia pôvodného modelu pýtajú, či je možné spárovať nový HomePod s rovnomenným reproduktorom prvej generácie. Už asi tušíte, aká bude odpoveď. Spoločnosť Apple sa jednoducho na prepojenie nového a starého modelu vykašľala.

Aby sme všetko uviedli na pravú mieru, vytvorenie stereo páru dvoch HomePodov je možné. Potrebujete však na to oba HomePody rovnakej generácie. Nový reproduktor so starým jednoducho neprepojíte.

HomePod
Zdroj: Apple

To však neznamená, že tieto dve zariadenia sa vôbec nedajú používať spolu. Ich  využitie je však podstatne obmedzené. Oba modely je možné využívať v rámci jedného ekosystému a na funkcie ako Intercom alebo jednotnú hlasovú asistenciu Siri.

Ak vás zaujímajú novinky, dátum vydania a cena HomePodu novej generácie, určite si nenechajte ujsť náš článok venujúci sa tejto téme.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Prečítajte si tiež  Slúchadlá AirPods sa v budúcich generáciách dočkajú funkcií pre zlepšenie sluchu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -