Spoločnosť Apple sa pred niekoľkými rokmi pustila do výroby vlastného príslušenstva. Vzhľadom na dnešný záujem o tieto produkty to nebol zlý nápad. Pokiaľ máte radi luxus a kvalitu, určite oceníte originále kožené kryty. Tie pre iPhone 12 dostali podporu MagSafe a dnes sa ukázali na prvých uniknutých snímkoch.

iPhone 12 a uniknuté kožené puzdra

Možno sa pýtate, prečo robíme takúto „senzáciu“ z puzdier, ktoré už poznáme. Nie je to pravda. V súčasnosti sa predávajú iba lacnejšie, silikónové kryty vo viacerých farbách. Predaj drahších kožených prevedení sa začne až neskôr. Dátum zatiaľ nebol špecifikovaný, no evidentne sa už blíži.

- Reklama -

Najnovšie obrázky zabezpečil nemecký portál Macerkopf, ku ktorému sa dostali od čitateľov. Apple už zrejme kožené puzdra naskladňuje, no na ich predaj platí prísne embargo. Ako môžete vidieť v galérii, kryty sú dostupné v dvoch farbách a troch veľkostiach.

Čierna farba sa objavila na verzii pre iPhone 12 Pro Max a sedlovo hnedá na verzii pre iPhone 12/12 Pro a iPhone 12 mini. Spracovanie pôsobí prémiovo a luxusne.

Z vnútornej strany sú vystlané mäkkým materiálom, ktorý eliminuje riziko škrabancov, spôsobených drobným prachom, pieskom alebo iným znečistením.

Aj keď je ich celkový dizajn veľmi podobný, ako pri krytoch z minulých rokov, nachádza sa tu jeden nový prvok. Je ním magnetický krúžok zabezpečujúci bezdrôtové nabíjanie za pomoci MagSafe. Nabíjačku si len tak mimochodom môžete zakúpiť už dnes za sumu 45€ u autorizovaného predajcu m:zone.

Do komentára nám napíšte, aké máte skúsenosti s týmito puzdrami vy. Používali ste ich už niekedy alebo ste radšej siahli po lacnejšej alternatíve od výrobcov tretích strán?

Aktualizované, medzičasom sa objavilo aj video:

Môže ťa zaujímať
- Reklama -