Spoločnosť Apple sa pred niekoľkými rokmi pustila do výroby vlastného príslušenstva. Vzhľadom na dnešný záujem o tieto produkty to nebol zlý nápad. Pokiaľ máte radi luxus a kvalitu, určite oceníte originále kožené kryty. Tie pre iPhone 12 dostali podporu MagSafe a dnes sa ukázali na prvých uniknutých snímkoch.

iPhone 12 a uniknuté kožené puzdra

Možno sa pýtate, prečo robíme takúto „senzáciu“ z puzdier, ktoré už poznáme. Nie je to pravda. V súčasnosti sa predávajú iba lacnejšie, silikónové kryty vo viacerých farbách. Predaj drahších kožených prevedení sa začne až neskôr. Dátum zatiaľ nebol špecifikovaný, no evidentne sa už blíži.

Najnovšie obrázky zabezpečil nemecký portál Macerkopf, ku ktorému sa dostali od čitateľov. Apple už zrejme kožené puzdra naskladňuje, no na ich predaj platí prísne embargo. Ako môžete vidieť v galérii, kryty sú dostupné v dvoch farbách a troch veľkostiach.

Čierna farba sa objavila na verzii pre iPhone 12 Pro Max a sedlovo hnedá na verzii pre iPhone 12/12 Pro a iPhone 12 mini. Spracovanie pôsobí prémiovo a luxusne.

Z vnútornej strany sú vystlané mäkkým materiálom, ktorý eliminuje riziko škrabancov, spôsobených drobným prachom, pieskom alebo iným znečistením.

Aj keď je ich celkový dizajn veľmi podobný, ako pri krytoch z minulých rokov, nachádza sa tu jeden nový prvok. Je ním magnetický krúžok zabezpečujúci bezdrôtové nabíjanie za pomoci MagSafe. Nabíjačku si len tak mimochodom môžete zakúpiť už dnes za sumu 45€ u autorizovaného predajcu m:zone.

Do komentára nám napíšte, aké máte skúsenosti s týmito puzdrami vy. Používali ste ich už niekedy alebo ste radšej siahli po lacnejšej alternatíve od výrobcov tretích strán?

Aktualizované, medzičasom sa objavilo aj video:

Prečítajte si tiež  iPhone 12 pretavený do nového konceptu. Čo poviete na dizajn?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -