Spoločnosť Apple predstavila Apple Watch Series 6. Nové hodinky priniesli viacero vylepšení v starom kabáte. Dizajn sa prakticky nezmenil. Ich celosvetový predaj začne už 18. septembra. Dnes sa môžete pozrieť na slovenské ceny. Príjemne nás prekvapili.

Apple Watch Series 6 – slovenské ceny

V USA štartuje táto novinka na úrovni 399$ za základný, 40mm GPS model. Pokiaľ by ste si vybrali väčšie, 44mm prevedenie, zaplatili by ste 429$.

Čo však na Slovensku, respektíve v Európe? Pri pohľade do nemeckého Apple Online Store sme zostali mierne zaskočení. Tentokrát však v dobrom slova zmysle.

Ak si vyberiete najlacnejší 40mm hliníkový model so silikónovým remienkom (Sport Loop), zaplatíte 418,15€. V prípade väčšej, 44mm verzie cena narastie na 447€.

Pokiaľ nás pamäť neklame, minuloročné modely boli o niečo drahšie. Podľa cien sa zmenil prepočet Applu ($ na €) a platí to pre všetky novinky.

Tunajší reselleri si finálne čiastky pravdepodobne mierne zaokrúhlia (smerom hore). Stále však ušetríte cca 20-30€ v porovnaní s Apple Watch Series 5. To je celkom slušný rozdiel. Vďaka tomu si k novinke môže nájsť cestu oveľa väčšie percento používateľov. Ako sa pozeráte na cenu vy? Vyhovuje vám?

Prečítajte si tiež  AirPods Pro druhej generácie dorazia už na jeseň. Noviniek sa dočkajú aj prémiové AirPods Max
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.