Spoločnosť Apple predstavila Apple Watch Series 6. Nové hodinky priniesli viacero vylepšení v starom kabáte. Dizajn sa prakticky nezmenil. Ich celosvetový predaj začne už 18. septembra. Dnes sa môžete pozrieť na slovenské ceny. Príjemne nás prekvapili.

Apple Watch Series 6 – slovenské ceny

V USA štartuje táto novinka na úrovni 399$ za základný, 40mm GPS model. Pokiaľ by ste si vybrali väčšie, 44mm prevedenie, zaplatili by ste 429$.

- Reklama -

Čo však na Slovensku, respektíve v Európe? Pri pohľade do nemeckého Apple Online Store sme zostali mierne zaskočení. Tentokrát však v dobrom slova zmysle.

Ak si vyberiete najlacnejší 40mm hliníkový model so silikónovým remienkom (Sport Loop), zaplatíte 418,15€. V prípade väčšej, 44mm verzie cena narastie na 447€.

Pokiaľ nás pamäť neklame, minuloročné modely boli o niečo drahšie. Podľa cien sa zmenil prepočet Applu ($ na €) a platí to pre všetky novinky.

Tunajší reselleri si finálne čiastky pravdepodobne mierne zaokrúhlia (smerom hore). Stále však ušetríte cca 20-30€ v porovnaní s Apple Watch Series 5. To je celkom slušný rozdiel. Vďaka tomu si k novinke môže nájsť cestu oveľa väčšie percento používateľov. Ako sa pozeráte na cenu vy? Vyhovuje vám?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.